Profesjonalne przedłużanie rzęs dla japońskiej technologii lub japońskiego budowania jest jedną z najpopularniejszych nowoczesnych technologii, które chronią kobiece piękno. Technika ta jest dobrym wyborem dla tych, którzy marzą o gęstych i długich rzęsach i nie chcą tracić cennego czasu na codzienny makijaż i makijaż oczu.

Technika japońskiego przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs za pomocą japońskiej technologii umożliwia sklejanie sztucznych rzęsek wykonanych z futra norek lub sable. Proces ten jest bezbolesny i trwa maksymalnie dwie godziny. Długość przedłużenia rzęs może wynosić 7-15 cm, w wyniku nagromadzenia spastyczności osiąga się naturalny efekt, a nawet proces zmiany naturalnych rzęs nie może "narazić" narostu. Średnio wynik zapisywany jest na 3 - 4 tygodnie, po czym wymagana jest korekta.

Możliwe jest częściowe nagromadzenie, gdy tylko kąciki rzęs są zaangażowane w proces - w zewnętrznych kącikach oczu. Ta metoda osiąga efekt "kota" lub "lisa".

Wszystkie materiały i produkty do przedłużania rzęs są hipoalergiczne i nietoksyczne, więc podczas ciąży kobiety mogą korzystać z tej procedury.

Pielęgnacja rzęs po budowaniu

Aby przedłużyć piękno rzęs i okres ich "służby" na maksymalny okres, powinieneś przestrzegać prostych zasad:

  1. Nie używaj tłustej śmietany do skóry wokół oczu i kosmetyków na bazie oleistej (tłuszcz rozpuszcza klej, który zabezpiecza rzęski).
  2. Nie możesz pocierać oczu i spać na brzuchu.
  3. Ogranicz czas spędzony w saunie, kąpieli.
  4. Rzęsy należy czesać codziennie.

Jak rozwijać rzęsy po budowaniu?

Po wielu narastaniu, wiele osób boryka się z problemem osłabienia rzęs, które należy przywrócić. Szybko wzmacniaj i rosnąć rzęsy postępując zgodnie z tymi zaleceniami:

    Japońskie przedłużanie rzęs
  1. Codziennie przez pół godziny przed snem, aplikuj na oczyszczone rzęsy olej rycynowy , używając bawełnianej tarczy lub starej szczotki z osnowy.
  2. 1 - 2 razy w tygodniu, aby wykonać maskę do rzęs, przygotowaną według tego przepisu: zmieszać w równych ilościach świeży sok z aloesu, olej rycynowy i łopian, dodać kilka kropli witaminy E. Nanieść na rzęsy, usunąć po dwóch godzinach suchą serwetką.
  3. Każdego wieczoru masuj skórę wokół oczu: przesuwaj się w kierunku od skroni do mostka nosa (dolna powieka) i od kącika oka do skroni (górna powieka), aby lekko uderzać palcami w opuszki palców serdecznych.

Przy takiej pielęgnacji rzęsy zostaną całkowicie przywrócone w ciągu 1,5 - 2 miesięcy.