Gwiazdy show biznesu zawsze zwracają uwagę bardziej niż zwykli ludzie. Jak mówią, zawsze znajdują się w soczewkach kamer i dlatego zawsze muszą wyglądać idealnie, aby je wspierać obraz . Nawet podczas zwykłych spacerów gwiazdy starają się zaimponować swoim fanom i nienawidzącym, ponieważ to lekkie niedbalstwo, które jest obecne dla wielu, język nie będzie się nazywał źle pojmowanym. Więc jeśli nawet w zwykłym życiu codziennym gwiazdy wyglądają świetnie, to co z czerwonym dywanem i innymi wydarzeniami? Sukienki od najlepszych projektantów, idealny makijaż, włosy i promienny uśmiech, a dla mężczyzn zamiast pierwszych dwóch punktów świetny garnitur. Przyjrzyjmy się bliżej temu pięknu i zapoznajmy się z najpiękniejszymi sukienkami z czerwonego dywanu 2014.

Sukienki na czerwonym dywanie 2014

Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuki filmowej jest prezentacja nagrody Oscara, więc nie jest zaskakujące, że na jej dywanie można podziwiać najpiękniejsze sukienki, które każda dziewczyna może zazdrościć. Chociaż są też takie "gwiazdy", które styliści najwyraźniej zdecydowali się na sztuczkę, w przeciwnym razie nie można wytłumaczyć ich okropnych strojów. Ale ponieważ mówimy o najpiękniejszych sukienkach z czerwonego dywanu w 2014 roku, przegapimy te nieprzyjemne incydenty.

Lupita Nyong'o, która w tym roku zdobyła Oscara, miała naprawdę piękną sukienkę, dzięki której wyglądała jak piękny anioł. Ponadto niesamowite lśniące kremowe suknie były z Jessicą Bill, Angeliną Jolie, Cate Blanchett i Goldie Hawn. Klasyczna czerń w tym roku została wybrana przez Olivię Wilde (która zachowała oszałamiający kształt mimo ciąży), Margot Robbie, Julia Roberts, Emma Watson i Charlize Theron. Salma Hayek wybrała w tym roku latającą białą i różową sukienkę z czarnym pasem, składając hołd klasycznym kombinacjom kolorów. Jej przykładem była Kamila Alves, Jada Pinkett Smith i jej słynny szokująco piosenkarka lady gaga.

Suknie z czerwonego dywanu "Oscar" 2014 wyróżniają się raczej klasycznymi kombinacjami kolorystycznymi i elegancją. Niewiele dziewcząt wybrało jasne kolory, co daje w tym roku pierwszeństwo pastelowym kolorom.

Ale oprócz "Oscara", w maju tego roku odbył się festiwal w Cannes, który, choć gorszy od niego w zakresie, ale inteligentne sukienki były takie same. Stroje na czerwonym dywanie w 2014 roku w Cannes były zaskakująco piękne. Najczęściej były to luksusowe sukienki z bujnymi spódnicami, ozdobione drogocennymi kamieniami lub, przeciwnie, lekkie, latające sukienki, które zostały wysadzone przez wiatr, który rozjaśnił się w dniach czerwonego dywanu.

Wśród sukien z tego czerwonego dywanu w 2014 roku warto zwrócić uwagę na niesamowitą sukienkę Nicole Kidman, w której wyglądała naprawdę jak król. Również Hofit Golan w niebieskiej, przezroczystej sukience, Marion Cotillard w klasycznej białej sukni i eleganckich butach, a także model Petera Nemtsova, którego luksusowa czarna suknia była haftowana cekinami błyszczącymi w słońcu, nie pozostawała w tyle.

czerwony dywan 2014 sukienki 1sukienki z czerwonego dywanu 2014 2sukienka czerwona sukienka 2014
czerwony dywan 2014 sukienki 4sukienki z czerwonego dywanu 2014 5sukienka czerwona sukienka 2014
sukienka czerwona sukienka 2014czerwony dywan 2014 sukienki 8sukienki z czerwonego dywanu 2014 9