Chcesz podkreślić ekspresyjność, niezależność, kobiecość i luksus w swoim modnym łuku? - Najlepszym wyjściem w tym przypadku będzie nosić piękną czerwoną bluzkę. Ta część garderoby, nawet w najprostszym stylu, przyciągnie uwagę innych dzięki swojej bogatej kolorystyce. Dowiedzmy się więc, które czerwone bluzki są dziś najbardziej aktualne.

Szyfonowa czerwona bluzka . Najbardziej romantyczny i seksowny w tym samym czasie jest uważany za wzór delikatnego szyfonu. Przeźroczysty materiał dodaje odrobinę tajemniczości do obrazu, co niewątpliwie wzbudza męską ciekawość.

czerwona bluzka1czerwona bluzka2czerwona bluzka3

Czerwona bluzka z basky . Model z pięknym wykończeniem w talii pomoże podkreślić surową elegancję i kobiecość. Czerwone bluzki z baskinką są popularne jak w modzie z długim rękawem, a na szerokich шлейках, otwieranych ramionach. Dodaj elegancki model w swoim biznesowym kokonie i bez wątpienia będziesz królową nawet w środowisku pracy.

czerwona bluzka4czerwona bluzka5czerwona bluzka6

Czerwona bluzka z czarną koronką . Najpiękniejsze modele to bluzki z koronkowymi wykończeniami. Projektanci oferują kobiece ubranie w kolorze czerwonym z pięknymi koronkowymi rękawami, kołnierzem, dekoltem lub z tyłu i fałszywym dekorem. Najważniejsze kolory koronki na czerwonej bluzce są czarne. Ta kombinacja jest atrakcyjna i subtelna ze względu na kontrast produktu i wykończenia.

czerwona bluzka7czerwona bluzka8czerwona bluzka9

Z czym nosić czerwoną bluzkę?

Podnosząc szafę do czerwonej bluzki, warto wziąć pod uwagę, że ze względu na jasny odcień ten element ubioru zawsze będzie mieć główny akcent na siebie. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem dla klasycznej szafy jest najlepsze rozwiązanie - prosta czarna spódnica, obcisłe białe spodnie, szare szorty. Czerwona bluzeczka doskonale współgra z jeansami w kolorze niebieskim. W tym przypadku model spodni można wybrać dowolny, ale buty muszą być klasyczne. Piękna szata w kolorze czerwonym łączy się z modnymi kolorami głębokich kolorów, na przykład bagno. Ponadto ciekawym rozwiązaniem byłoby wybranie garderoby z nadrukiem motywów zwierzęcych - lamparta, tygrysa. Do tego wyglądu należy dodać neutralne obuwie i akcesoria. nagi cień .

czerwona bluzka10czerwona bluzka11czerwona bluzka12
czerwona bluzka13czerwona bluzka14czerwona bluzka15