Czerwony jest kolorem jasnych, świadomych ludzi i, oczywiście, namiętnych. Być może właśnie dlatego wiele dziewcząt zatrzymuje się na czerwonej długiej spódnicy przy wyborze nowego przedmiotu w swojej garderobie. W końcu kupując go, nie zawodzi to w żaden sposób: jasny modny kolor, faktyczna długość - wszystko razem sprawia, że ​​obraz jest stylowy i modny.

Kto dopasuje czerwoną spódnicę do podłogi?

Popularność długiej spódnicy jest taka, że ​​pasuje ona zarówno dziewczynom o wyprofilowanej, jak i chudej. Jeśli masz jakieś wady figurowe, możesz je ukryć za pomocą luźnej bluzki i paska przywiązanego do talii. Przyjdź też do bluzy "podwójnej" pomocy.

Dla szczupłych dziewczynek również pasuje czerwona spódnica maxi. Może być uzupełniony t-shirtem, obcisłymi bluzkami lub luźnymi bluzkami.

Należy jednak pamiętać, że wysokie i szczupłe dziewczyny mają bufiaste, wielowarstwowe spódnice. Pełne dziewczyny powinny wybierać proste modele bez częstych fałd i quillingów. Jeśli problem dotyczy brzucha, jesteś przeciwwskazany Maxi spódnice z niskim stanem.

Jakie są długie czerwone spódnice?

Długość spódnicy może być jedna, ale style różnią się:

  • nieśmiała spódnica - ma prostą sylwetkę i miękkie fałdy od talii;
  • spódnica-sarong - wykonana w etnicznym stylu, z różnymi motywami, ale może być monofoniczna;
  • spódnica rok , plisowana spódnica - dzięki materiałom pneumatycznym stała się najbardziej istotna w ubiegłym sezonie, a to nadal zajmuje wiodącą pozycję.
Połącz niezgodne

Aby wyglądać tak modnie, by słuchać nowego trendu - łączyć niekompatybilne. Dlatego czerwone spódnice w podłodze można bezpiecznie łączyć z jasnozielonym lub granatowym kolorem. Jedyne, co musisz pamiętać, to nie łączyć czerwonej spódnicy z różowymi i żółtymi odcieniami. Idealnie byłoby, gdyby spódnica była w jednym kolorze, druga była kurtką, a buty i sprzęgłem lub biżuterią kostiumową.

Łączenie długiej spódnicy jest lepsze w przypadku butów z niską prędkością, chociaż można je łączyć z butami.

Czerwona długa spódnica 1Czerwona długa spódnica 2Czerwona długa spódnica 3
Czerwona długa spódnica 4Czerwona długa spódnica 5Czerwona długa spódnica 6
Czerwona długa spódnica 7Czerwona długa spódnica 8Czerwona długa spódnica 9