Ze wszystkich nadprzyrodzonych zdolności, czytanie myśli pozostaje zawsze jedną z najbardziej pożądanych umiejętności dla większości ludzi. W końcu może to uratować nas przed oszustwem i złudzeniami. W chwili obecnej istnieje kilka sposobów, które prowadzą do całkiem imponujących rezultatów. Oczywiście ma to niewiele wspólnego z tym, co widzimy w filmach z gatunku "fikcja", ale nadal może pomóc w wielu sytuacjach.

Prosta technika czytania myśli

Istnieje opinia, że ​​wszyscy możemy w pewnym stopniu czytać myśli. Myśl to obraz odnoszący się do czegoś konkretnego lub abstrakcyjnego. A jeśli ten pomysł odnosi się do jakiejkolwiek osoby, to z pewnością wpłynie na prawdziwą relację z tą osobą. W tym przypadku prosty przykład czytania myśli innych ludzi jest przejawem agresji między ludźmi, którzy nigdy nie sprzeczali się otwarcie, i tylko na poziomie mentalnym, intuicyjnym nie akceptowali siebie nawzajem. Jednak niemożliwe jest złapanie takiego połączenia, ponieważ przepływa ono na poziomie podświadomości.

Na tej podstawie możliwa jest prosta wersja czytania myśli na odległość: wyimaginowany dialog. Wybierz wygodną pozycję, zrelaksuj się, dokładnie wyobraź sobie osobę, której myśli chcesz przeczytać. Zadawaj mu pytania i słuchaj jego odpowiedzi. Taka komunikacja ze stanu medytacji lub trance .

Łatwo odróżniasz swoją wyobraźnię od prawdziwego kontaktu z umysłem: nie musisz myśleć, aby uzyskać odpowiedź, będzie pochodzić skądś z zewnątrz. Szczególnie skuteczna jest komunikacja, jeśli przeprowadzasz sesje wczesnym rankiem, bezpośrednio po śnie lub późno w nocy, gdy prawie śpisz.

Im głębiej wchodzisz w tzw. świadomy sen ", Tym lepiej się uda. Jeśli postrzegasz rzeczywistość wokół siebie jak we śnie, ale możesz kontrolować obraz z niewielkim wysiłkiem woli, wtedy jesteś na dobrej drodze. Możesz nauczyć się wchodzić w ten stan w ciągu 2-8 tygodni, w zależności od początkowych umiejętności.

Czytanie myśli: technika oparta na słuchu

Jest to raczej skomplikowana technika, połączona z czytaniem myśli za pomocą oczu i umiejętnością czytania między wierszami. Kiedy ktoś coś mówi, zawsze kryją się za tym pewne myśli i łatwo można się ich nauczyć, jeśli jesteś ostrożny, wytrwały i wytrwały w swoich studiach.

  1. Z reguły w tym przypadku praktykujący zaczynają od możliwości zatrzymania wewnętrznego dialogu. Jest to bardzo trudne dla początkujących. Jeśli się obejrzysz, wkrótce odkryjesz, że prawie cały czas w tobie rozlega się głos, wyrażający twoje myśli. Trzeba się zrelaksować i skoncentrować na ciszy, którą czujesz, i nie pozwolić sobie na dyskusję mentalną. Skoncentruj się na przesłuchaniu przez co najmniej 10 sekund. Zwiększyć ten czas do 5-10 minut.
  2. Kiedy nauczysz się trzymać stan z wewnętrznego dialogu, musisz przełączyć się na medytacje, które pozwolą ci słuchać twojej podświadomości. Istnieje wiele takich technik. Dla początkujących technika dziesięciominutowa oddechowa jest odpowiednia: Czytanie myśli na oczach połóż się, zrelaksuj i skup się na oddychaniu. Wdychaj na 8 rachunkach i wydychaj powoli. Podczas medytacji uzyskasz bardzo głęboki relaks i nowy stopień postrzegania siebie.
  3. Po uzyskaniu tych wszystkich narzędzi możesz łatwo stworzyć w sobie ciszę i uważnie słuchać wibracji, które pochodzą od osoby, którą chcesz przeczytać. Stopniowo zaczniesz przechwytywać myśli i obrazy, które pochodzą od osoby.

Nie oczekuj szybkich rezultatów. Może to potrwać miesiące i lata. Jeśli chodzi o ochronę przed czytaniem myśli od innych ludzi - nie ma tu nic jednoznacznego. Niektórzy doradzają konspiracje, inne amulety. Ale biorąc pod uwagę, jak niski odsetek populacji posiada takie praktyki, trudno się obawiać.