Oto kobieta, która poznaje interesującego mężczyznę, zaczynają się spotykać, rozmawiać, spędzać czas, a potem, nieoczekiwanie, związek zaczyna się pogarszać, a mężczyzna znika. I tak jest powtórzone kilka razy. Jeśli ta historia jest ci znana, spójrzmy razem, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się dzieje. Faktem jest, że mężczyzna i kobieta różnią się od siebie, jak lato i zima, jak dzień i noc. Dlatego musisz komunikować się z nimi na różne sposoby. Psychologia komunikacji z mężczyznami jest wyjątkowa i wymaga skrupulatnego podejścia. Właśnie dlatego psychologia skutecznej komunikacji z mężczyznami jest w koncepcji "mówienia w ich języku".

Jeśli my, przedstawiciele płci pięknej, uda nam się rozwikłać przynajmniej niektóre tajemnice komunikacji z mężczyznami, możemy osiągnąć wielki sukces w budowaniu doskonałych relacji między mężczyzną i kobietą. W tym celu warto poznać męski "język konwersacji" i zasady zachowania. Ponadto mężczyźni i kobiety również mają inne postrzeganie informacji. Dlatego w większości przypadków kobieta mówi, aby mówić, a człowiek wchodzi w dialog tylko "w interesach".

Zasady komunikacji z mężczyznami

Spójrzmy na kilka podstawowych zasad komunikacji z mężczyznami:

  • mężczyźni dostrzegają wszystko w kluczu do rozwiązywania problemów. Jeśli kobieta chce tylko mówić, jest bardziej dostosowana do tej dziewczyny. Mężczyzna natychmiast zaczyna doradzać;
  • podczas rozmowy mężczyźni są w stanie omówić jeden temat na raz. Kobiety prowadzą równolegle kilka tematów (dzieci, praca, teściowa, sklepy). Dlatego przedyskutuj jedną osobę ze swoim rozmówcą;
  • mężczyźni w rozmowie patrzą w oczy rozmówcy. Tę zasadę należy również przestrzegać;
  • mężczyźni są prości, więc "podtekst" w rozmowie nie zauważa. Jeśli kobieta chce czegoś od mężczyzny, powinna o tym mówić bezpośrednio.

Sztuka komunikowania się z ludźmi jest również zgodna z wybranym obrazem i proponowanym tematem, ponieważ mężczyzna musi mieć ten sam obraz. Na przykład, jeśli kobieta idzie na spotkanie biznesowe, to dla udanej transakcji dobry garnitur, fryzura i poważne obyczaje biznesowe będą dodatkowym atutem. Wtedy człowiek wyraźnie rozumie, co do niego przyszło i nastawił się na poważną rozmowę. Prawidłowa komunikacja z człowiekiem prowadzi do pozytywnych rezultatów w ustalonym celu komunikacji, niezależnie od tego, czy jest to transakcja biznesowa, czy znajomość z nadzieją na długi związek.

Błędy w komunikacji z mężczyznami

Są znane momenty, że mężczyźni nie mogą stać u kobiet. Aby uniknąć błędów, rozważ najczęstsze "kobiece błędy":

  • mężczyźni są zirytowani, gdy rozmowa rozpoczyna się od oskarżeń. Jeśli ta sytuacja powtarza się często, mężczyźni wolą cofać się;
  • mężczyźni nie mogą znieść kobiecych łez. Lepiej mówić o wszystkim w sposób biznesowy - wynik będzie lepszy;
  • mężczyźni nie znoszą wstydu. Kobieta jest skazana na samotność, jeśli nie może nauczyć się tej zasady na pamięć;
  • nie wchodź do mężczyzny z pytaniami, gdy jest zajęty. Tutaj warto zauważyć, że przesłuchanie go wyrażeniem: "co się stało, dlaczego milczysz?" Również niemożliwe.

Zasady te są bardzo proste, więc jeśli chcesz osiągnąć pożądane cele w komunikowaniu się z mężczyznami, nie powinno się ich nauczyć. Pierwsza komunikacja z mężczyzną powinna być interesująca, ekscytująca i dynamiczna. Aby spotkać się ponownie, trzeba porozmawiać z bardziej męskimi tematami, czyli tymi, które go interesują, a także o różowych ryushechkah i koleżankach-blondynach na pierwszym spotkaniu, aby mówić, że to nie jest konieczne. Секреты общения с мужчинами Jeśli rozmowa odbywa się w interesach, zmaksymalizuj swoje cechy biznesowe. Twórz jasne i konkretne propozycje. Odważnie uścisnąć dłoń podczas spotkania i pożegnania.

Teraz jest dużo literatury, która daje wiele wskazówek i wskazówek, a także odkrywa tajemnice i cechy komunikacji z mężczyznami. Szczególnie chciałbym wspomnieć takich autorów, jak Allan i Barbara Pease, którzy wydali wiele znakomitych książek na ten temat. Niemal wszystkie odpowiedzi na temat tego, jak różni się mężczyzna i kobieta od książki "Mężczyzna i kobieta, język relacji" Allana i Barbary Pease.