Scotland Yard zgubił drogę, a to jest okazja ... W pałacu Kensington w imieniu księcia Harry'ego i jego oficjalnej narzeczonej Megan Markle otrzymała list, w którym znajdowała się podejrzana substancja.

Przechwycona wiadomość lub nieprzyjemny incydent

W czwartek brytyjskie media doniosły o zagrożeniu skierowanym do wnuka 33-letniego księcia Elżbiety II, księcia Harry'ego i 36-letniej byłej aktorki Megan Markle. 12 lutego w Pałacu Kensington, w którym przebywali nie tylko kochankowie, których ślub zaplanowano na maj tego roku, oraz książę, ciężarna księżna Cambridge i ich dzieci, wysłano anonimowy list.

Принц Гарри и Меган Маркл

Książę Harry i Megan Markle

Кенсингтонский дворец

Pałac Kensington

Służba bezpieczeństwa przechwyciła wiadomość, zanim dostała się w ręce księcia lub jego narzeczonej. Policja antyterrorystyczna i eksperci od chemii natychmiast zaczęli badać zawartość koperty.

Straszne założenie, że są tam zarodniki wąglika, na szczęście nie zostało potwierdzone. Proszek okazał się nieszkodliwy.

Motyw rasistowski

Badając incydent, osoby odpowiedzialne wyrażają obawy o bezpieczeństwo na królewskim ślubie Harry'ego i Megan 19 maja. Pomimo pragnienia Megan Markle, aby zasłużyć na miłość Brytyjczyków, wielu mieszkańców Misty Albion nie ukrywa niezadowolenia z wyboru księcia. Nie tylko to, że oblubienica księcia jest Amerykanką i aktorką, ona nadal jest mulatką i rozwiedziona, są oburzone.

Меган Маркл

Megan Markle

Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej

Nawiasem mówiąc, wcześniej podobny list został wysłany do brytyjskiego parlamentu przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Pałac Westminsterski. Policja próbuje ustalić tożsamość nadawcy wszystkich kopert.