Stylowe buty o ostrym nosie stały się modne na początku roku 2000, ale wciąż są bardzo popularne dzisiaj. Oczywiście obecne modele są modyfikowane z sezonu na sezon, ale są pewne style, które zawsze są modne. Oferta stylistów, aw 2013 r. Szafa damska z zaostrzonym nosem.

Wskazał palce buty 2013

Klasyczną opcją była i pozostaje stylowa czółno ze spiczastym nosem. Według projektantów jest to najbardziej udany model, który nie powoduje wydłużenia nogi z powodu wydłużonego palca. Ponadto podobny styl reprezentowany jest przez największy wybór modeli. Łodzie mogą być podobne wysokie obcasy i na płaskim biegu. W każdym razie, w butach z pompką z ostrymi noskami, będziesz niewątpliwie wyglądać stylowo.

Jednym z najpopularniejszych modeli w 2013 roku były szpilki na szpilkach. Ten model jest idealny dla dziewczynek o dowolnym wyglądzie. Cienki obcas zawsze wizualnie szczupła. Dlatego ważne jest, aby nosić taki model ze spódnicą lub sukienką, wybierając buty damskie ze spiczastym noskiem do spodni lub dżinsów, zwracaj uwagę na modne baleriny. To nie tylko wygodne buty, ale także łatwe w noszeniu, co jest dobre dla aktywnych kobiet. Pod baletami z ostrym nosem lepiej wybrać skrócone modele spodni. Wtedy stylowe buty nie zgubią się w ogóle.

Trend sezonu 2013 stał się butami klinowymi na ostrym obcasie. Ten styl jest idealny dla dziewcząt biznesu, prowadząc aktywny tryb życia. Buty na koturnie wyglądają dobrze w stylu biurowym i są bardziej sprężyste niż pięta. Dlatego są bardziej praktyczne i wygodne. Ponadto wysokość tankietek można wybrać zgodnie z osobistymi preferencjami. Te buty można również łączyć z strojami wieczorowymi lub zwykłymi.

spiczaste buty 2013 1buty szpiczaste 2013 2buty szpiczaste 2013 3
buty szpiczaste 2013 4szpiczaste buty 2013 5buty szpiczaste 2013 6
szpiczaste buty 2013 7buty szpiczaste 2013 8buty szpiczaste 2013 9