W 2016 roku ostre paznokcie wróciły do ​​mody. Chcę od razu zauważyć, że w ciągu ostatnich kilku sezonów taka forma straciła popularność z powodu swojej nienaturalności. Jednak w tym roku styliści uważają, że wszystko co modne jest czymś niezwykłym. Spiczaste gwoździe mistrza wolą wykonać niewielką długość. Choć zwiększone "pazury", zdaniem stylistów, pozwolą podkreślić kreatywność i indywidualność. Ale w każdym przypadku ważniejszy będzie wybór stylowego projektu ostrych paznokci 2016.

Sharp Nail Design 2016

Jeśli dokonałeś tak niestandardowego wyboru, jak ostre paznokcie, to manicure 2016 na nich powinien być odpowiedni. Oczywiście można wykonać powłokę monochromatyczną. Ale jeśli chcesz być trendy, dodaj do tego projektu odrobinę oryginalności, na przykład przełączając się z matowego na błyszczący. Ale zobaczmy, które ostre paznokcie są modne w 2016 roku?

Gzhel, Zhostovo, Khokhloma . Każde malarstwo artystyczne w tradycyjnym stylu będzie bardzo pięknym i stylowym rozwiązaniem. Mogą to być nie tylko wzory Zhostov, Khokhloma i Gzhel, ale także Gorodetsky, Petrikov i inne style.

ostre paznokcie 2016 1
ostre paznokcie 2016 2
ostre paznokcie 2016 3

Francuski Wybór francuskiego manicure na ostre paznokcie będzie wygraną. W sezonie 2016 odpowiednia jest dowolna wersja od klasycznej do fantastycznej. Ale w każdym przypadku wybór ostrej krawędzi w kolorze wygląda bardzo stylowo i schludnie.

ostre paznokcie 2016 4
ostre paznokcie 2016 5
ostre paznokcie 2016 6

Aqua manicure . Projekt akwarium uważany jest za najbardziej niezwykły, elegancki, ale jednocześnie prawdziwy na ostre paznokcie 2016. Styliści zalecają stosowanie różnych materiałów, na przykład modelowanie akrylowe, brokat objętościowy, duży połysk. Również w modnym aqua-manicure z efektem 3D. Ten projekt sam w sobie wygląda bardzo interesująco, a trójwymiarowe rysunki dodadzą stylu Nail-art na spiczastej formie oryginalności i oryginalności.

ostre paznokcie 2016 7
ostre paznokcie 2016 8
ostre paznokcie 2016 9