Stan rąk i paznokci kobiet może wiele powiedzieć o ich właścicielu. Kształt paznokcia jest inny. Porozmawiajmy o ostrych paznokciach, które są bardzo popularne w 2013 roku.

Prawdopodobnie wiele kobiet chce mieć piękne ostre paznokcie. Ale niestety nie wszyscy mają tę formę. Aby wyostrzyć paznokcie lub paznokcie, nie jest konieczne grube kobiety, przy których palce są pełne i krótkie. Nie myśl, że ostry projekt gwoździa nada tej rączce wyjątkową kobiecość - tak nie jest! Najlepszy ze wszystkich, ostra forma paznokci jest odpowiednia dla właścicieli małych dłoni i cienkich palców. W tym przypadku paznokcie optycznie rozciągają się, a uchwyty staną się jeszcze bardziej eleganckie.

Projekt ostrych paznokci 2013

Francuski manicure jest ulubieńcem wielu fashionistek. Dlatego w 2013 r. Manicure guru zaleca ostre paznokcie o francuskim wyglądzie. Jeśli masz absolutną pewność, że ten wybór zdobi Twoje uchwyty - możesz fantazjować z projektem.

Nawiasem mówiąc, ostre paznokcie nie muszą być bardzo długie. Możesz stworzyć schludny krótki formularz. W tym samym czasie koniec paznokcia powinien być pomalowany klasycznym kolorem białym, a jeden gwóźdź powinien być ozdobiony małym kwiatkiem. Ten projekt będzie wyglądał bardzo schludnie i gustownie.

Jeśli jednak jesteś fanem długich ostrych paznokci, to zauważ, że w 2013 r. Nie zaleca się nakładania na paznokcie wszelkiego rodzaju biżuterii w dużych ilościach. Wystarczy ozdobić je małymi kryształkami. Będzie wyglądać łagodnie i wcale nie wyzywająco.

Całkiem popularna w 2013 roku, półprzezroczysta konstrukcja ostrych paznokci. Ta opcja jest łatwa i elegancka.

Paznokcie Sharp w 2013 r. Nie są zalecane, aby całkowicie pokryć się wzorami - odrywają one od formy i wyglądają zbyt jasno.

W projektowaniu paznokcia bardzo popularne jest modelowanie kwiatów. Ponieważ ostry kształt paznokci jest sam w sobie dość ekstrawagancki, nie ma już potrzeby stiuku na jednym lub dwóch paznokciach.

Projekt ostrych paznokci 2013 1Projekt ostrych paznokci 2013 2Projekt ostrych paznokci 2013 3
Projekt ostrych paznokci 2013 4Projekt ostrych paznokci 2013 5Projekt ostrych paznokci 2013 6

Zebra w projektowaniu ostrych paznokci 2013

Wzór zebry jest popularny w tym sezonie nie tylko wśród projektantów mody, ale także wśród manikiurzystów. Pomimo swojej jasności, ten wzór wygląda bardzo stylowo i inteligentnie. Nakrycie wzoru na zebrę to tylko koniec gwoździa, wtedy elegancka forma będzie pozytywnie podkreślona. Nie angażuj się i nie uzupełniaj wzoru różnymi dekoracjami. Uwierz, twój manicure na pewno doceni.

Projekt modnych ostrych paznokci na rok 2013

W nowym sezonie na szczycie popularności następujące elementy projektu:

  1. Kwiaty Jednym z najczęstszych wzorów do projektowania ostrych paznokci w 2013 roku są kwiaty. Mogą ozdobić jeden gwóźdź lub więcej - według własnego gustu. Piękno rysunku zależy od zdolności mistrza do rysowania.
  2. Abstrakcja Projektanci oferują abstrakcję kreatywnym i jasnym osobowościom.
  3. Czarny kolor. Uzyskanie klasycznego zdjęcia paznokci może być pokryte czarną końcówką lakieru lub żelu.
  4. Malarstwo Petrikov, Gzhel, Khokhloma. W 2013 r. Bardzo ważne było zaprojektowanie ostrych paznokci w formie Gzhel i Khokhloma. Te paznokcie będą wyglądać bardzo interesująco.
  5. Konstrukcja akwarium. Możesz użyć różnych przedmiotów do dekoracji - kwiatów, błyszczy, cyrkonii i tak dalej.

Drogie kobiety, pamiętajcie, że wasze ręce i paznokcie są waszą wizytówką. Staraj się je pielęgnować i pielęgnować, a także regularnie cieszyć się innym projektem. Ale nie zapominaj, że obraz paznokci nie może żyć z dala od ogólnego wizerunku. Manicure powinien być utrzymany w stylu, który kochasz lub przede wszystkim obserwować. Jeśli zmieniasz styl - spróbuj trzymać się niezbyt wyzywającej formy ostrych paznokci, a w 2013 r. Używaj neutralnych kolorów w swoich projektach. W takim przypadku twoje paznokcie będą zadbane, ale nie przyciągną nadmiernej uwagi do innych.

Projekt ostrych paznokci 2013 7Projekt ostrych paznokci 2013 8Projekt ostrych paznokci 2013 9
Projekt ostrych paznokci 2013 10Projekt ostrych paznokci 2013 11Projekt ostrych paznokci 2013 12
Projekt ostrych paznokci 2013 13Projekt ostrych paznokci 2013 14Projekt ostrych paznokci 2013 15