Wróżka dziś jest jedną z najpopularniejszych w świecie współczesnej fotografii mody. Ponieważ, po pierwsze, daje możliwość wypróbowania każdego wspaniałego obrazu, czy to wszechmocnego czarodzieja, czy pisanej piękności. Po drugie, w takiej sesji fotograficznej najlepszym sposobem jest połączenie dziecinności z dorosłym erotyzmem. Po trzecie, sesje zdjęciowe stworzone dla bajecznych motywów zawsze wyglądają jasno i pięknie.

Pomysły na sesję zdjęciową "Alicja w krainie czarów"

Najlepszym miejscem na sesję zdjęciową "Alicja w Krainie Czarów" będzie spokojny, zaciszny zakątek natury. Masz prawo decydować, czy będzie to przytulny trawnik, czy gęsty las. Jeśli w Twoim mieście jest ogród botaniczny, na terenie którego rośnie ogromna różnorodność różnych drzew, nie krępuj się!

W każdym razie tutaj nie da się obejść bez specjalnych dekoracji i rekwizytów w stylu angielskim, w których będą wyświetlane wspaniałe elementy: małe czapki, kolorowy zestaw naczyń do herbaty, zegarki, duże karty do gry. Ulubiony motyw oparty na baśni "Alicja w krainie czarów" to proces picia herbaty. Przykryj stół na świeżym powietrzu, wybierz obrus w jasnych kolorach, nałóż na stół kubki i talerze z zabawkami, dodaj miseczki ciasteczek i słodyczy. Doskonałą opcją będzie zestaw do herbaty z wizerunkiem postaci z bajek. Taka sesja zdjęciowa będzie nie tylko kolorowa, ale także niezwykła. Jeśli masz okazję - udekoruj przestrzeń różnymi antykami: książki, obrazy, naczynia. Postaraj się znaleźć jako dodatkowy rekwizyty fotograficzne zegarki o różnych rozmiarach.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że trzeba dokładnie przemyśleć stworzenie obrazu Alicji w Krainie Czarów. Dlatego po rozwiązaniu problemu z rekwizytami należy przygotować odpowiednią odzież.

Klasyczna niebieska sukienka Alicji w Krainie Czarów ze spódnicą w kształcie dzwonu jest świetnym pomysłem na bajeczny wygląd. Aby dodać specjalne otoczenie obrazu, zamiast naszyjnika, powiesić klucz na szyi. Będziesz również doskonale pasował do kolorowych butów, uśmiechu kota z Cheshire na patyku, który doskonale uzupełnia strój Alicji w Krainie Czarów. Buty mogą być w jasnych kolorach: fioletowym, czerwonym, zielonym. W przeciwnym razie zwróć uwagę na białe lub niebieskie baletki w duecie z pasiastymi pończochami.

sesja zdjęciowa Alicja w Krainie Czarów 1sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 2sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 3
sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 4sesja zdjęciowa Alicja w Krainie Czarów 5sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 6
sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 7sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 8sesja zdjęciowa alicja w krainie czarów 9