Radość posiadania zwierzaka w twoim domu przytłacza cię za każdym razem, gdy ściskasz lub drapujesz za uchem swojego ulubionego psa? Chodzenie i granie w gry wcale nie jest ciężarem i jesteś dumny z tego, że jesteś mistrzem swojego psa? Potem powinieneś pomyśleć o wspólnej sesji zdjęciowej! Uważamy, że zwierzak będzie zachwycony.

Pomysły na sesję zdjęciową z psem

Ponieważ te energiczne zwierzęta są trudne do utrzymania przez długi czas w tym samym miejscu, najlepszym rozwiązaniem na sesję fotograficzną będzie spacer. W otwartej przestrzeni psy czują się swobodnie, biegają, bawią się, igrają, więc daj im trochę czasu na uwolnienie pary, a następnie rozpocznij strzelanie. Bardzo urocze na zdjęciach wyglądają dzieci z psami, zwłaszcza ze szczeniętami. Dzieci zawsze traktują zwierzęta z szacunkiem i często istnieje między nimi zupełnie inny stosunek niż zwierzęta domowe z dorosłymi. Zazwyczaj psy z wielką cierpliwością odnoszą się do wybryków dzieci, pozwalając im wspiąć się na głowy w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Poproś dziecko, aby przytulało psa, a twój fotograf zrobi resztę. A jeśli chcesz zabawne zdjęcia, a twój pies jest właścicielem uroczej małej twarzy, wtedy śmiej się z dzieckiem lub powiedz mu, żeby zrobił twarz przed obiektywem aparatu. Będziesz śmiać się z tych zdjęć przez długi czas.

Biorąc udział w sesji zdjęciowej z psem, czujesz się zrelaksowany, a wybór postawy dla ciebie przestanie mieć ogromne znaczenie. Pozycje suwania wyglądają najlepiej, wtedy ty i twój zwierzak wejdziecie w kadr całkowicie i blisko.

Możesz robić zdjęcia z psem o każdej porze roku. W lecie można grać w wodzie, na jesiennych zdjęciach wyglądają spektakularnie na tle kolorowych liści, ale zima to czas baśni, zwłaszcza obraz pięknej dziewczyny z psem wygląda magicznie sesje zdjęciowe w śniegu .

Sesja zdjęciowa z psem 1Fotosesja z psem 2Sesja zdjęciowa z psem 3
Fotosesja z psem 4Sesja zdjęciowa z psem 5Sesja zdjęciowa z psem 6
Sesja zdjęciowa z psem 7Fotosesja z psem 8Fotosesja z psem 9