Spodnie dla kobiet w ciąży Rzeczą, której nie może oczekiwać żadna przyszła mama, są jej spodnie dla kobiet w ciąży. W końcu zwykłe spodnie absolutnie nie nadają się do noszenia w interesującej pozycji. I choć istnieje przekonanie, że w czasie ciąży można po prostu kupić spodnie z niskim stanem, w rzeczywistości to absolutnie nie jest tak. Stabilność dopasowania takich spodni zapewnia raczej ciasne dopasowanie spodni do ciała, co jest niezwykle niepożądane w czasie ciąży, ponieważ poważnie ściska kości miednicy. Na szczęście dzisiaj istnieje ogromna liczba różnych stylów i modeli spodni dla kobiet w ciąży, tak aby każda przyszła mama nie tylko wyglądała stylowo i atrakcyjnie, ale także czuła przytulność i komfort.

Specjalne spodnie ciążowe

W całej ciąży postać kobiety ciągle się zmienia, a do trzeciego miesiąca, oczekująca matka odczuwa dyskomfort w zwykłych spodniach lub nie pasuje do nich wcale. Nasuwa się pytanie: jakie spodnie nosić w ciąży? Oczywiście specjalistyczne, które różnią się od zwykłych przecinamy górę. Ich pas jest nieco wyższy z tyłu i znacznie niższy z przodu, a różne elastyczne wstawki pozwalają im "rosnąć" wraz ze wzrostem brzucha. Istnieją dwa rodzaje spodni dla kobiet w ciąży: "pod brzuchem" i "na brzuchu". Pierwsze są idealne na gorący sezon. W nich tum nie szybuje, ale tylko Ty możesz je nosić do 6-7 miesięcy. Podobnie jak w ostatnim trymestrze, żołądek spada, a nawet takie niskie lądowanie powoduje niedogodności. W spodniach "na brzuchu" na górze zawsze znajduje się szeroka wstawka z dzianiny. Ten model jest tak wygodny, jak to tylko możliwe, pod warunkiem, oczywiście, dobrej elastyczności włókna, i może być noszony do samego urodzenia.

Jak wybrać spodnie dla kobiet w ciąży?

Jakość materiału i poczucie komfortu powinny być głównymi kryteriami wyboru spodni dla kobiet w ciąży. Pierwszeństwo należy nadać modelom wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych, które nie utrudniają ruchu i jak najbardziej w ciąży. Lepiej kupić spodnie zimowe dla kobiet w ciąży z tkaniny buklirovany, wełny lub rozgrzanego runa. Idealny materiał na letnie spodnie: bawełna, len, wiskoza. Przed zakupem modelu, który Ci się podoba, powinieneś starannie zmierzyć spodnie i upewnić się, że nie naciskają, nie przeszkadzają w normalnym ruchu, zakrętach, załamaniach ciała, a także nie trzaskaj podczas chodzenia i wstawania z krzesła. Należy unikać zbyt wąskich modeli, ponieważ żołądek nie jest jedyną częścią ciała, która zwiększa się w czasie ciąży. Wiele kobiet późno w okresie tuczu łydek i kostek. Dlatego od Odrzuć w czasie ciąży lepiej odmówić.

Styl spodni ciążowych

Podnoszenie spodni dla kobiet w ciąży na konkretną okazję lub zgodnie z porą roku nie jest dziś trudne. Przecież projektanci ubrań dla kobiet w ciąży opracowali różne modele i style spodni dla przyszłych matek, które nazywa się "na każdą okazję":

  1. Klasyczne spodnie dla kobiet w pozycji - idealne do biura.
  2. Spodnie sportowe dla kobiet w ciąży do codziennego noszenia i chodzenia.
  3. Domowe ciepłe spodnie dla kobiet w ciąży, uszyte z ultrasoft, oddychające materiały.
  4. Zimowe spodnie dla kobiet w ciąży z podszewką.

Wiele osób interesuje kwestia wyboru odpowiednich spodni dla kobiet w ciąży, aby idealnie pasowały do ​​innych elementów garderoby. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na styl. Chude spodnie pasują niemal do wszystkich stylów bluzek i koszul, doskonale podkreślają kobiecą sylwetkę i optycznie smukłe nogi. Proste spodnie - uniwersalna propozycja pasująca do każdego kształtu. Szerokie spodnie idealnie wysmuklają się i optycznie robią biodra. Skrócona wersja - dla przyszłych matek, których wzrost jest powyżej średniej.

spodnie dla kobiet w ciąży1spodnie dla kobiet w ciąży2spodnie dla kobiet w ciąży3
spodnie dla kobiet w ciąży4spodnie dla kobiet w ciąży5spodnie dla kobiet w ciąży6
spodnie dla kobiet w ciąży7spodnie dla kobiet w ciąży8spodnie dla kobiet w ciąży9