Zajęcia jogi lub fitness pomagają wielu odpocząć i przejść od nadmiernie intensywnego rytmu współczesnego życia. Pomocą w osiągnięciu wewnętrznej harmonii w tych zajęciach jest specjalny kombinezon do jogi.

Kombinezon do jogi i fitnessu

Kombinezon do jogi musi spełniać określone wymagania:

  1. Joga obejmuje ćwiczenie, podczas którego ciało może przyjmować różne pozycje. Dlatego specjalny krój garnituru i elastycznej tkaniny, z której jest wykonany, zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Do szycia głównie produkty wiskoza z dodatkiem elastanu.
  2. Aby ćwiczenia były jak najbardziej komfortowe, tkanina powinna być oddychająca, pozwolić skórze oddychać i być przyjemna w dotyku.
  3. Większość ćwiczeń wykonywana jest na twardej macie. Dlatego kombinezon musi spełniać funkcję ochrony. Na przykład, niektóre modele są wykonane z uwzględnieniem tego, aby chronić kolana przed otarciami, a jednocześnie aby utrzymać ciepło w stawach kolanowych.
  4. Każda dziewczyna otrzyma maksymalną przyjemność z zajęć, a jednocześnie poczuje się kobieco i atrakcyjnie. Można to osiągnąć, wybierając model kombinezonu, który najlepiej podkreśli godność postaci, a jednocześnie ukryje problematyczne obszary.

Kombinezon do jogi można wykonać w następujących stylach:

  • dowolne cięcie, które nie przeszkadza w ruchu;
  • Modele, obcisła sylwetka - mogą swobodnie wykonywać ćwiczenia dzięki specjalnym właściwościom tkaniny.
kombinezon do jogi 1kombinezon do jogi 2kombinezon do jogi 3
kombinezon do jogi 4kombinezon do jogi 5kombinezon do jogi 6
kombinezon do jogi 7kombinezon do jogi 8kombinezon do jogi 9