Zgadnij - popularna marka, oferująca stylowe ubrania, buty i akcesoria dla kobiet. Dziś jednym z najbardziej znaczących przedmiotów garderoby znanej marki są sneakersy damskie Guess. Tego rodzaju obuwie różni się nie tylko wygodą i komfortem, ale także niezwykłym designem, który projektanci tej marki poprawiają z sezonu na sezon. Charakterystyczną cechą markowych butów była wysoka jakość materiałów, co znajduje odzwierciedlenie w ich niezawodności i odporności na zużycie. Obraz z modnymi sneakersami Guess zawsze podkreśli Twój delikatny smak i indywidualny styl.

Damskie trampki Zgadnij

Od sezonu do sezonu, projektanci Guess oferują nowe pomysły zawarte w wygodnych butach. Zawsze innowacje odpowiadają trendom mody, które nie mogą nie wpływać na dużą popularność kobiecych adidasów. Zobaczmy, jakie sneakersy Guess są aktualne na dziś?

Odgadnij buty na platformie . Wysoki wzrost w połączeniu z wygodnym stylem nabiera tempa przez kilka sezonów z rzędu. Właśnie dlatego niektóre z najpopularniejszych sneakersów ze stali damskiej zgadują na platformie. Stabilność, wraz z możliwością wznoszenia się, coraz częściej przyciąga modne kobiety tworząc stylowe obrazy kezhual.

guess1 sneakersguess2 sneakers guess2guess3 sneakers

Odgadnij buty na klinie . Modele na wysokim bucie znanej marki są doskonałą alternatywą dla wielu marek Trampki . Jednak charakterystyczną cechą sneakersów na klinie Guess był nacisk na klasyczny styl, który pozwala stylistom łączyć modne buty z kobiecymi i romantycznymi kokardkami.

guess4 sneakerssneakersy guess5sneakersy guess6

Zgadnij trampki z koronką . Nowością sezonu były modele z delikatnym dekorem. Wygodne obuwie w połączeniu z piękną koronką idealnie dopełnia obrazy w stylu romantycznym, a także nadaje się na kokardki biurowe i na sukienki na co dzień. Najpopularniejsze sneakersy Guess ze sznurowadłami to modele w kolorze złota, metalu i brązu, które niewątpliwie przyciągają uwagę.

sneakersy guess7sneakers guess8guess9 sneakers