Pomimo tego, że kombinezony są dziś szczytem popularności, dziewczyny i kobiety, które noszą tę stylową rzecz, wciąż wyróżniają się z tłumu. Jeśli szukasz ciekawego stroju na wakacje lub imprezę i myślisz o kupnie kombinezonu, zwróć szczególną uwagę na modele wykonane z jedwabiu.

Lato jedwabne kombinezony

Wśród całej różnorodności prezentowanej w sklepach każda kobieta może wybrać coś dla siebie. W zależności od stylu letnie kombinezony jedwabne można podzielić na następujące grupy:

  1. Klasyczne jednokolorowe jedwabne kombinezony. Takie rzeczy zawsze będą wyglądać trafnie, najważniejsze - wybrać odpowiedni kolor. W przypadku wakacji nad morzem odpowiednie są naturalne odcienie koloru żółtego lub niebieskiego (na przykład szafir lub apetyczny kolor cynamonu). W dni powszednie w mieście wybierz damski jedwabny kombinezon z jasnymi odcieniami. Ta opcja będzie wyglądać świeżo i sprawi, że poczujesz się komfortowo nawet w najgorętsze dni.
  2. Jedwabne kombinezony-szorty. Te style najlepiej nadają się do podróży do gorących krajów. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się jedwabne kombinezony imitujące szorty i koszulę. Połącz tę opcję, w przeciwieństwie do klasycznych modeli, jest to możliwe z każdym butem.
  3. Letnie kombinezony z jedwabiu drukuje . Kombinezony z abstrakcyjnymi i kwiecistymi wzorami są dziś szczytem ich popularności. Do takiej sukienki najlepiej jest znaleźć proste akcesoria i buty na wysokim obcasie.

Wieczorne jedwabne kombinezony

Kombinezon może stanowić przyzwoitą alternatywę dla stroju wieczorowego. W końcu jedwab nadaje temu ubraniu specjalny luksus i korzystnie podkreśla sylwetkę.

Monochromatyczne kombinezony ciemnych odcieni sprawią, że figura będzie bardziej smukła i seksowna. Win-win to czarny kombinezon z głębokim dekoltem lub odkrytymi plecami i długimi luźnymi spodniami. Kolejna odważna opcja - kombinezony z asymetryczną górną częścią. Eleganckie sprzęgło i buty na wysokim obcasie są idealne, aby dopełnić wygląd.

Prawidłowo wybieramy jedwabne kombinezony

Zanim kupisz jedwabne kombinezony, przeczytaj uważnie następujące zasady:

  1. Jedwab, dzięki swojej płynącej strukturze, podkreśli Twój kształt. Dlatego, jeśli chcesz ukryć pewne wady figur, wybierz ubrania z bardziej gęstych tkanin lub wybierz inne.
  2. Wybierając akcesoria, spróbuj wybrać opcje, które różnią się kolorem od kombinezonu (ale w połączeniu z nim). Jeśli zapomnisz o tej zasadzie, możesz zamienić obraz w jeden duży kolorowy punkt.
  3. W żadnym przypadku nie łącz kombinezon z długimi spodniami i płaskimi butami, a także spróbuj porzucić połączenie takiego kombinezonu ze spiczastymi butami.
  4. Jeśli wybierzesz modele kombinezonów z głębokim dekoltem, preferuj spokojne, klasyczne odcienie.
  5. Kombinezon ze spodniami do kostek to uniwersalna opcja, która będzie najkorzystniejsza pod każdym względem. Przycięty kombinezon z wąskimi spodniami może wyglądać imponująco tylko na posiadaczach długich nóg.
  6. Jeśli chcesz odwrócić uwagę innych od obszarów problemowych, użyj draperii, szerokich pasów, peleryny lub peleryn. Jednak do wyboru dwóch ostatnich opcji należy podchodzić z najwyższą ostrożnością. Upewnij się, że długość marynarki pasuje do stylu kombinezonu. Wszakże jeśli dokonasz złego wyboru, możesz również osiągnąć efekt odwrotny (aby jeszcze bardziej podkreślić błędy figur).
Silk Romper 1Silk Romper 2Silk Romper 3
Całość bawełny z jedwabiu 4Silk Romper 5Silk Romper 6
Silk Romper 7Silk Romper 8Jedwabny kombinezon 9