Liczne prace w nowoczesnych miastach wiążą się z codziennym pobytem w komputerze. Dla osoby wiąże się to z ryzykiem chorób układu mięśniowo-szkieletowego, przecieku mięśni, bóle głowy i ogólne zmęczenie. Krzesła komputerowe ortopedyczne zostały zaprojektowane, aby zapobiegać niebezpiecznym skutkom przedłużonego i nieruchomego siedzenia. Charakteryzują się one wysoką funkcjonalnością, starannie opracowaną konstrukcją oparcia, która dostosowuje się do różnych pozycji ciała i usuwa obciążenie kręgosłupa. Można je dostosować do pożądanej wagi, dostosować głębokość siedziska i wysokość podparcia lędźwi.

Krzesło ortopedyczne - opieka zdrowotna

Takie meble są wyposażone w równoległe mechanizmy, które dostosowują się do umiejscowienia ciała siedzącej osoby. Regulacja oparcia odbywa się na wysokości i kącie pochylenia. Podnośnik siedzenia jest sterowany za pomocą urządzenia pneumatycznego. Jakościowy system wahadłowy ma korzystny wpływ na funkcję przedsionkową.

Przy zakupie krzesła ortopedycznego należy zwrócić uwagę na brak ograniczeń ruchów, obecność podłokietników i kół, sztywność siedziska i oparcia, możliwość zamocowania w jednej pozycji i mechanizm kołysania.

Popularny staje się modelem z tyłem pary pojedynczych części. Niezawodne mocowanie umożliwia przesuwanie części w trzech płaszczyznach i zapewnia mobilność oparcia oraz komfort w dowolnym położeniu. Wzory z rozwidloną prawidłową deformacją kręgosłupa, zmniejszają ból.

Możesz wybrać dowolną wersję wygodnego fotela - dla dzieci, dzieci w wieku szkolnym, w biurze lub w domu.

Krzesełka ortopedyczne dla dzieci od najmłodszych lat będą uczyć je trzymać prawidłowa postawa Są one wyposażone we wszystkie funkcje wsparcia pleców i możliwość regulacji. Ale musi odpowiadać kategorii wiekowej dziecka. Niektóre modele dla dzieci mają podnóżek, zagłówek. Krzesła dla dzieci mają jaśniejszy design, atrakcyjne wzory, trwała tapicerka.

Wybór fotela ortopedycznego do pracy przy komputerze jest gwarancją wigoru, zdrowia i dobrego samopoczucia. W tym fotelu możesz pracować wydajnie lub odchylać się, odpoczywać i odpoczywać.

ortopedyczne krzesła komputerowe 1
ortopedyczne krzesła komputerowe 2
ortopedyczne krzesła komputerowe 3
ortopedyczne krzesła komputerowe 4
ortopedyczne krzesła komputerowe 5
ortopedyczne krzesła komputerowe 6
ortopedyczne krzesła komputerowe 7
ortopedyczne krzesła komputerowe 8
ortopedyczne krzesła komputerowe 9