Film Fasady z MDF to jedna z najpopularniejszych opcji projektowania frontów meblowych. Mają wiele zalet, na które zwykły nabywca natychmiast zwraca swoją uwagę.

Elewacje fasadowe są tworzone przy użyciu nowoczesnych technologii. Ich podstawą są płyty MDF, które są podobne do naturalnego drewna, ale są znacznie silniejsze niż same w sobie. Są nietoksyczne i nie uwalniają szkodliwych substancji do środowiska.

Folia MDF do fasad - kolory

Bardzo piękne wzory, pokryte patyną. Jest to płynny materiał stosowany do imitowania naturalnego drewna. Patynowana folia, która pokrywa fasady z MDF, zapewnia dodatkową odporność na wilgoć. Wpływa także na wygląd struktur, ponieważ daje im większą atrakcyjność.

Folia PCV do fasad MDF ma wiele kolorów i odcieni. Materiał ten może być perłowy, matowy, błyszczący, półmatowy, z metalicznym połyskiem. Również na filmie można przedstawić różne ciekawe zdjęcia. Jeśli lubisz drewniane odcienie, z pewnością znajdziesz produkt według własnego gustu.

Tak szeroka gama kolorów pozwala kupującemu używać mebli z fasadami z płyty MDF w dowolnym zakątku jego domu. Trzeba pamiętać, że sypialnia będzie wyglądać w ciepłych monochromatycznych kolorach w salonie, w którym należy zastosować drewniane odcienie. A fronty kuchenne Płyta MDF powinna być pokryta warstwą imitującą marmur lub szkliwo.

Te wzory mają gładką i równą powierzchnię, która jest bardzo łatwa do pielęgnacji. Nie obawiają się uszkodzeń mechanicznych, ponieważ są odporne na wpływy zewnętrzne. Fasady z MDF są stosunkowo niedrogie, więc kupujący będzie mógł wybrać produkt według własnego gustu i portfela. Jeśli dasz pierwszeństwo tym strukturom, nie pożałujesz wyboru.

Folia MDF1Fasadowe folie MDF2Fasadowe folie MDF3
Folia MDF4Fasady fasadowe MDF5Fasady fasadowe MDF6
Fasadowe folie MDF7Fasadowe folie MDF8Fasadowe folie MDF9