Samoprzylepna folia do okien nałożona na szybę może nie tylko dekorować wnętrze, ale także zapobiegać przedostawaniu się jasnego światła do pomieszczenia. Ponadto, szkło, z nałożoną na siebie ochronną folią samoprzylepną, staje się bardziej bezpieczne, ponieważ jeśli szkło zostanie uszkodzone, folia nie pozwoli na rozproszenie fragmentów.

Folia przeciwsłoneczna do okien

Samoprzylepna folia przeciwsłoneczna do okien może mieć różne odcienie, różne stopnie intensywności zaciemnienia, jakościowo poprawia właściwości szkła okiennego. Film z filtrem przeciwsłonecznym z efektem lustra ma właściwość jednostronnej widoczności, gdy wszystko jest widoczne z pokoju, i nie można zajrzeć do niego z ulicy.

Praktyka pokazuje, że krem ​​przeciwsłoneczny, będący bardzo dobrym odbłyśnikiem promieniowania ultrafioletowego, chroni meble, dywany , zasłony z wypalenia.

Taki film został nałożony szkło , może obsługiwać więcej niż jeden sezon, a jego cena jest niska. Jest łatwy w stosowaniu i można go w razie potrzeby łatwo wyjąć.

Folia do okien plastikowych

Folie przeznaczone do nanoszenia na szkło mają bardzo podobny wygląd, ale mimo to różnią się pod względem charakterystyki działania. Folia do okien plastikowych może działać zarówno w funkcji ochrony przed słońcem, jak i oszczędzania ciepła, jest skuteczna zarówno w okresie zimowym, podnosząc temperaturę w pomieszczeniu, jak iw lecie, zachowując chłód.

Również zamiast zasłon można zastosować monochromatyczną folię na okna, jest to ekologiczny, nietoksyczny materiał i nadaje się do zastosowania w każdym obszarze mieszkalnym. Folia do okien jest bardzo praktyczna, świetnie wygląda zarówno na oknie kuchennym, jak i na oknie w pokoju dziecięcym. Taka dekoracja okienna pomoże stworzyć nowoczesne stylowe wnętrze w domu.

Folie okienne zamiast zasłon2Folie okienne zamiast zasłon3Folie okienne zamiast zasłon3
Folie okienne zamiast zasłon 4Folia okienna zamiast zasłon5Folie okienne zamiast zasłon6
Folie okienne zamiast zasłon7Folia do okien zamiast zasłon8Folie okienne zamiast zasłon9