Otomana, w istocie, jest miniaturowa banquette . Nie ma pleców i podłokietników, siedzenia są zaprojektowane tylko dla jednej osoby, jest bardzo stabilny. W korytarzu podobny mebel jest bardziej niż odpowiedni - można na nim usiąść, zmieniać buty lub czekać na kogoś. Różnorodność kształtów i tapicerki pozwala wybrać model, który najlepiej pasuje wewnętrzny korytarz i podkreśli jej przytulność.

Funkcje otomanek na korytarz

W nowoczesnych kompaktowych korytarzach jedynymi alternatywami są małe otomanki. A oni, w przeciwieństwie do pokoju "bracia", są bardziej funkcjonalni i praktyczni. Na przykład półka na kilka par butów może zmieścić się pod skromnym siedziskiem. Albo w szufladzie pod pufą można przechowywać czasopisma i gazety. Czy są małe rzeczy, które można umieścić pod siedzeniem?

Otomana z szufladą na korytarzu doskonale łączy wygodę i praktyczność. W korytarzu wszystkie meble są małe, w tym otomany mają niewielką wysokość - około 40-45 centymetrów. Ich głębokość i szerokość mogą się różnić, podobnie jak kształt. Mogą być okrągłe, półokrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne. Ale kufle projektantów mogą mieć bardziej fantazyjne kształty, które pasują do ogólnej koncepcji projektu.

Dzięki ich obecności otomana ułatwiają nam życie. Zgadzam się, że wygodniej jest usiąść podczas pereobuvaniya lub włożyć torbę na podparcie.

Niektóre warianty wyściełanych taboretów na korytarze:

  • otomana-box jest najprostszą opcją, mającą postać równoległościanu, pod podłokowanym siedzeniem znajduje się schowek;
  • cylindryczna otomana - jest mobilna dzięki kołom lub na nogach. Przypomina bęben w kształcie, jego okrągłość wygładza kątowe wnętrze;
  • otomana - krawężnik - tradycyjny stolik nocny na korytarzu, tylko z miękkim blatem, łączy funkcje przechowywania i wygodnego siedzenia;
  • otomana z pudełkiem jest praktyczna i wygodna: w szufladach znajdujących się pod siedzeniem można przechowywać przydatne drobiazgi, buty;
  • Corner ottoman - niezwykła wersja racjonalnego wykorzystania każdego wolnego centymetra. W rezultacie można uzyskać dość duże miejsce do przechowywania. Powierzchnia wyściełanego taboret ma trójkątny kształt, bardzo wygodnie na nim usiąść.

Również otomana może różnić się stylem. Może to być klasyczny otomana lub barokowa otomana. Wszyscy miłośnicy przyrody docenią otomanę z rattanu w stylu eko. A miłośnicy wszystkiego nowego jak otomana w stylu high-tech z metalowymi chromowanymi nogami.

Ottoman na korytarz1Ottoman dla corridor2Ottoman dla corridor3
Ottoman dla corridor4Osmańscy na korytarz5Osmańscy na korytarz6
Ottoman na korytarz7Ottoman na korytarz8Ottoman na korytarz9