Właściciele apartamentów wiedzą, jak ważne jest udekorowanie przedpokoju w mieszkaniu. Pierwsze wrażenie z mieszkania i komfort jego właścicieli zależą od udanego planowania i dobrze dobranych mebli. Wraz z podstawowymi meblami można używać elementów pomocniczych, a mianowicie nakładek, szafek i półek na buty. Osmanie dla hali z pudełkiem na buty będą bardzo przydatne. Nie tylko spełniają funkcję stołka, ale również zapewniają dodatkową przestrzeń na buty lub trampki. Biorąc pod uwagę niewielki rozmiar korytarzy, właściwości te są bardzo przydatne.

Ottoman na korytarz z pudełkiem

Obecnie w asortymencie znajduje się kilka rodzajów kompaktowych puf, które pełnią funkcję przechowywania małych rzeczy. Oto główne z nich:

  1. Curbstone usztywniany stołek na buty w hali ze skórzaną tapicerką . Ten produkt jest najbardziej popularny ze względu na jego luksusowy wygląd. Błyszcząca skóra o jasnym, ciemnozielonym lub czekoladowym odcieniu doda blasku pomieszczeniu i podkreśli oryginalny smak właścicieli, a wygięte chromowane nogi dopełnią tylko spektakularnego wyglądu. Forma wyściełanego stołka może być okrągła lub kwadratowa.
  2. Puf z szufladą . Chowany przedział jest za mały na buty, ale może służyć do przechowywania dokumentów, kluczy, szklanek lub narzędzi pielęgnacja obuwia . Z reguły w pufie używane jest jedno lub dwa pudełka.
  3. Pufa-stołek ze składanym siedziskiem . Z reguły taki produkt jest pusty wewnątrz. Ta pustka służy do przechowywania małych rzeczy. To pasuje do pary butów, botków, a nawet butów.

Oprócz tego typu są również pufy z bocznymi drzwiami, wiklinową lub drewnianą podstawą, z miękką skórą i tapicerką z tkaniny. Stojak z otomaną na buty będzie doskonałym nabytkiem na korytarzu, nie posiadającym wielofunkcyjnej przestrzeni. Docenią praktycznych ludzi, którzy cenią wygodę i komfort.

Który pyk wybrać na korytarzu?

Jeśli twój korytarz jest zrobiony klasyczny styl lepiej wybrać pufę z ciemną tapicerką lub podstawą dobrze obrobionego drewna. Chcesz dodać odrobinę luksusu do nudnego wnętrza pokoju? Podnieś pufę skórzaną tapicerką. Jeśli cenisz niecodzienny design i kreatywność, zaprzestań wyboru na pufie w metalicznych kolorach lub na stylowym wiklinowym modelu. Ta opcja doda wnętrzu indywidualności i będzie regularnie zaskakiwać gości unikalnym designem.

Wyściełane taborety do przedpokoju z pudełkiem na buty 1Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 2Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 3
Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 4Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 5Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 6
Wyściełane taborety do przedpokoju z pudełkiem na buty 7Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 8Wyściełane taborety do hali z pudełkiem na obuwie 9