Standardowy styl ubioru to nowe zjawisko w świecie mody, które nie zostało jeszcze precyzyjnie zdefiniowane. Wielu krytyków nazywa to anty-stylem, czyli brak wyraźnych elementów, cech i cech. Opinia, że ​​normcore jest modą dla ubogich, a nie dla stylu, jest odrzucana przez światowe gwiazdy, które noszą ubrania, które nie przyciągają uwagi, są niewyraźne, zwyczajne. Inwestowanie pieniędzy zarobionych przez własną pracę w markach, logo i etykietach domów mody jest głupie. Tak myślą dziewczęta w stylu normcore.

Moda normatywna dla ubogich 1Normcore Fashion for the Poor 2Moda na normandę dla ubogich 3
Główne cechy stylu

Odzież normokor jest tworzona bez wyraźnego designu, jest anonimowa, nie ilustruje trendów mody. Na pierwszym planie - osoba, osoba, a nie znaki towarowe. Jeśli dla dziewczyny marka odzieży nie ma znaczenia, to jest pewna siebie i swoich zalet. Projektanci znaków towarowych Gap i Zara od dawna stosują się do takich zasad. Proste jeansy, zwykłe T-shirty, zwykłe swetry i wygodne buty - osobista osobowość jest w stanie przebić się przez normcore łuki w mgnieniu oka. Ubieranie w stylu normcore oznacza budzenie się rano, otwieranie szafy i zakładanie czegoś, co pojawia się pod Twoim ramieniem. Czas spędzony w lustrze w poszukiwaniu wad i doboru akcesoriów, rośnie w lata zmarnowanego. Takie podejście do cennych chwil życia jest nieosiągalnym luksusem dla adherentnych normcor.

Początki tego trendu, który zyskuje na popularności, można znaleźć w pracach Williama Gibsona, który ubrał swoich bohaterów w proste czarne koszulki, proste klasyczne jeansy i banalne swetry, które nawet mogły być rozciągnięte i bezkształtne. K-Hole, jedna z agencji mody w Nowym Jorku, została zainspirowana takimi obrazami, oznaczającymi anty-styl jako normcore. Wtedy pomysł został odebrany przez Elite Goddard, stylistkę z Wielkiej Brytanii, która używała określonego stroju w sesji.

Gdyby film "Friends", modny w latach 90., został nakręcony dzisiaj, jego główni bohaterowie natychmiast by się stali ikony stylu normcore Czy pamiętasz, co publiczność przedstawiła aktorce, która grała rolę Rachel, Moniki lub Phoebe? Najprawdopodobniej jest to niemożliwe, ale ich postacie w pamięci zostały wyraźnie złożone. Czy uważasz, że jesteś samowystarczalną, jasną, wyrazistą osobowością? Wtedy normcore jest stylem, który najbardziej ci odpowiada.

Normcore Fashion for the Poor 4Normcore Fashion for the Poor 5Normcore Fashion for the Poor 6
Moda na normandę dla ubogich 7Moda normatywna dla ubogich 8Normy mody dla ubogich 9
Normy mody dla ubogich 10Moda na Normkora dla ubogich 11Moda normatywna dla ubogich 12