Musztarda to tępy, stonowany kolor, ale mimo to przyciąga uwagę swoim skromnym pięknem i trafia do wielu kobiet. Kolor musztardy ma kilka odcieni, dzięki którym można uzyskać zarówno radosne, jak i spokojne łuki.

Kolor gorczycy w ubraniach

Dla kogo jest kolor musztardowy ubioru? Szczególnie dobrze podchodzi do rudowłosej dziewczyny. Na blond i brunetki też wygląda dobrze, ale powinni być bardziej ostrożni, aby tworzyć kombinacje z tym kolorem, zwracając uwagę na akcesoria.

Połączenie koloru musztardy w ubraniach jest idealne na jesienne stroje. Trencz, swetry, spodnie i spódnice, akcesoria w kolorze musztardy harmonijnie łączą się z kolorami blaknącej natury.

Kilka wskazówek pomoże ci zrozumieć, jak łączyć kolor musztardy w ubraniach:

  1. Wybierając parę rzeczy w kolorze musztardy, sama przyroda będzie najlepszym pomocnikiem - pamiętaj tylko, jakie odcienie łączy na łące, polu, lesie.
  2. Nie używaj kombinacji kwiatów musztardowych w ubraniach - te kokardy wyglądają nudno.
  3. Nie łącz tego koloru z krzykliwymi tonami, mogą one zabrać uwagę nie jest sobą, nie pozwalając na otwarcie musztardy.
  4. Bądź ostrożny przy zakupie dzianin kolorowych musztardowych - ma to szczególne znaczenie, aby wizualnie powiększyć kształt.
  5. Zapraszam do uzupełnienia strojów w kolorze musztardy z jasnym makijażem - takie kokardy wyglądają bardzo efektownie.

Jaki kolor łączy się z musztardą w ubraniach?

Kolor musztardy idealnie współgra z tymi kolorami:

  • niebieski i zielony;
  • biały, czarny i szary;
  • beżowy i brązowy;
  • czerwony i pomarańczowy;
  • fioletowy i różowy.

Jeśli interesuje Cię kolor musztardy w ubraniu, pamiętaj o tym, że odpowiedni jest kokarda biurowa musztardowa sukienka uzupełniona niebieską kurtką lub musztardową spódnicą ołówkową, noszoną z białą koszulą. Takie obrazy zostaną uzupełnione, jeśli ozdobisz je brązową torbą i butami tego samego koloru.

Połączenie spódnicy w kolorze czekoladowym i musztardowego sweterka lub kardigan będzie wyglądać romantycznie i niecodziennie. W tej formie możesz iść na randkę lub do teatru.

Możesz wyglądać jasno nawet w deszczowy dzień w płaszczu z musztardy w połączeniu z czerwonymi zamszowymi butami. Pod płaszczem można ukryć czerwoną sukienkę, w której można błyszczeć podczas każdej uroczystości.

Możesz nosić musztardową sukienkę z zielonym lub fioletowym paskiem i botkami na przyjazne przyjęcie. Możesz stworzyć pozytywny nastrój używając musztardowego golfa i fuksjowej spódnicy.

Czarny lub biały płaszcz będzie wyglądał bardziej interesująco, jeśli dodasz je do musztardy, szalika lub stuły.

kombinacja koloru musztardy w ubraniach1kombinacja koloru musztardy w ubraniach2kombinacja koloru musztardy w ubraniach3
kombinacja koloru musztardy w ubraniach4kombinacja koloru musztardy w ubraniach5kombinacja koloru musztardy w ubraniach6
kombinacja koloru musztardy w ubraniach 7kombinacja koloru musztardy w ubraniach8kombinacja koloru musztardy w ubraniach9