Wiele dziewcząt uważa, że ​​ich wizerunek jest niekompletny bez udanego i nowoczesnego manicure. Więc jak teraz modne jest malowanie paznokci?

Główne trendy modnego manicure w tym sezonie

Zastanów się nad głównymi stylami i manicure mody w tym sezonie. Jednym z najmodniejszych odcieni tej jesieni będzie burgund, który można również połączyć ze złotem i czernią.

Jeśli potrzebujesz zrozumienia, jak stylowo farbować paznokcie, powinieneś zwrócić się do złotych odcieni, które zawsze symbolizowały bogactwo i luksus. Możesz pomalować cały gwóźdź w złoto i możesz narysować cienkie paski. W połączeniu ze złotymi motywami pojawia się manicure o takim kolorze jak metaliczny. Pamiętamy tylko o jednej konkretnej funkcji - w tym sezonie istotne są metalowe matowe odcienie.

Jak modne jest malowanie paznokci za pomocą manicure księżycowego, który jest obecny przez kilka sezonów? U nasady pozostawić paznokieć niepomalowany, to miejsce, na które nie ma wpływu lakier, powinno mieć kształt półkola lub końce.

Nie zapominaj, że teraz wszystko jest naturalne w modzie. To samo dotyczy manicure, więc skóra i przejrzyste kolory będą odpowiednie.

Kolejną cechą tego sezonu jest manicure w postaci dwóch połówek. Gwóźdź jest podzielony na części, które są malowane w różnych kolorach. Co więcej, te części niekoniecznie są równe pod względem wielkości: jeden może być większy od drugiego, lub separacja może mieć miejsce po przekątnej. Ponadto można użyć trzech lub więcej pasków. Ogólnie rzecz biorąc, włączamy fantazję i zachęcamy do przejścia do kreatywności.

Aby dowiedzieć się, jak modnie uzupełnić paznokcie tej jesieni, warto poznać główne światowe trendy. Jednak to nie jest najważniejsze. Nie bój się eksperymentować, zapomnij o kompleksach i stwórz kreatywny i jasny manicure. A może bardziej odpowiednie są gwoździe malowane w naturalnych pastelowych kolorach, co również jest ważne w tym roku.

jak modne malować paznokcie 1jak modne malować paznokcie 2jak modne malować paznokcie 3
jak modne malować paznokcie 4jak modne malować paznokcie 5jak modne malować paznokcie 6
jak modne malować paznokcie 7jak modne malować paznokcie 8jak modne malować paznokcie 9