Często kobiety modowe zastanawiają się, jak długie powinny być damskie spodnie? Według projektantów nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Długość spodni zależy przede wszystkim od rodzaju figury, od stylu ubrania, od kombinacji z drugą szafą, od butów i oczywiście od osobistych preferencji.

Jak długo powinny być damskie spodnie?

Obecnie projektanci oferują ogólnie uniwersalne modele damskich majtek, które można łatwo obrócić lub obniżyć, zmieniając w ten sposób ich długość. Ale wciąż istnieją modele, które muszą być ściśle przestrzegane w jednym stylu, a przede wszystkim dotyczą ich długości.

Szerokie spodnie . Wybierając styl spodni - rozkloszowany od bioder, żagli lub innego szerokiego modelu, projektanci nie pozwalają na skrócenie cięcia w tym przypadku. Krótka długość w połączeniu z szerokim krojem będzie wyglądać nieprzyzwoicie i śmiesznie nawet na najdłuższych nogach mody.

jak długo kobiety powinny mieć spodnie1jak długo powinny mieć spodnie damskie2jak długo kobiety powinny mieć spodnie? 3

Zwężone spodnie . Jednym z częstych pytań, jak długo powinny być zwężone spodnie. Tutaj projektanci odpowiadają w następujący sposób: jeśli kupiłeś model z wolnymi biodrami, to długość powinna być maksymalna, w przeciwnym razie zamienisz się w kolobok na nogach. Ale obcisłe spodnie doskonale udekoruj swoje smukłe nogi krótkim krojem. Modne chinosy i banany są uniwersalne pod tym względem. To te modele można obracać lub zwalniać.

jak długo kobiety powinny mieć spodnie4jak długo kobiety powinny mieć spodnie5jaka powinna być długość spodni kobiety6

Spodnie pod piętą . Jeśli interesuje Cię kwestia, jak długo spodnie damskie powinny być pod piętą, zależy to od tego, co chcesz pokazać. Jeśli chcesz się skupić na stylowych spodniach, podkreślając je wdzięcznym chodem, a następnie chowaj piętę pod maksymalną długością spodni. Jeśli masz długie nogi, które nie są grube, możesz pokazać swoje ulubione buty każdemu, nosząc je pod skróconymi modelami spodni. Ale jeśli chcesz się wyróżnić swoim delikatnym smakiem i oryginalnością, wymyślić modny łuk ze spodniami z klapą.

jak długo kobiety powinny mieć spodnie? 7jak długo powinny spoczywać spodnie dla kobiet8jak długo kobiety powinny mieć spodnie?