Kolor Marsali w ubraniach - jeden z najbardziej popularnych ostatnio. Średni odcień pomiędzy Burgundem a cegłą - wygląda bardzo nietypowo, pięknie, a czasem wręcz ekscentrycznie. Szczególnie w popyt na modne sukienki damskie w kolorze Marsala. Ten kobiecy element ubioru nasycony odważnym odcieniem podkreśla najbardziej kontrowersyjne cechy - czułość i odwagę, kruchość i determinację, wrażliwość i niezależność. Dzisiaj jest duży wybór modeli, zarówno w stylu wieczorowym, jak i na co dzień.

Casualowa sukienka Marsala . Modele do codziennego użytku lepiej wybrać krótką i umiarkowaną długość. Wynika to z elegancji i powagi kolorów. Marsala jest idealna na sukienki biurowe i biznesowe. Dopasowane modele z rozkloszowanym dzwoneczkiem idealnie komponują się z wygodnym, codziennym stylem.

sukienka marsala1sukienka marsala2sukienka marsala3

Suknia wieczorowa Marsala . Wybierając elegancki model, lepiej jest przejść do długiego cięcia na podłogę. Jedwabne lub szyfonowe sukienki marsala będą zwracać uwagę na Ciebie i zapewniać popularność przez cały wieczór. Jeśli wolisz krótkie modele na imprezę, to koronkowa sukienka, która ujawni całą delikatność, romans i brutalność właściciela, bardzo pięknie dopełni wieczorowy wygląd.

sukienka marsala4sukienka marsala5sukienka marsala6

Co ubrać w sukienkę Marsala?

Podnosząc szafę, aby ubrać marsalę, pamiętaj, że ten kolor zawsze działa jako główny. Dlatego lepiej jest po prostu dodać akcesoria o klasycznych kolorach lub całkowicie podtrzymać wizerunek Marsali. Bardzo stylowa sukienka o bogatym kolorze z butami nyud. I dodać do wizerunku delikatność, rzucić na ramiona ażurowy sweter z dzianiny lub lekką kurtkę z białymi, mlecznymi lub kremowymi odcieniami. Pamiętaj jednak, że każdy obraz z sukienką w Marsali przyciągnie uwagę innych. Dlatego twój wygląd powinien być przemyślany w najdrobniejszym szczególe.

sukienka marsala7sukienka marsala8sukienka marsala9