Często przedstawiciele płci pięknej otrzymują prezent eleganckiej stuły. Ten piękny i kobiecy dodatek jest w stanie przekształcić każdy, nawet najbardziej nudny obraz w elegancki i stylowy wygląd. Niemniej jednak, niektóre kobiety mody wysyłają je do tylnego rogu szafki, ponieważ nie wiedzą, jak nosić tippet, i co jest właściwe, aby połączyć.

Jak nosić czepiec-szalik?

W rzeczywistości luksusowy szalik może być przydatny w każdej sytuacji. Mogą uzupełniać odzież wierzchnią, aby nie zamarznąć w zimnych porach roku, rzucić się na ramiona podczas chłodnego letniego wieczoru lub zmienić wygląd swojego wizerunku, nadając mu uroczą "skórkę". Aby dobrze to wykorzystać, dziewczęta i kobiety muszą wiedzieć, jak zawiązać tippet, w zależności od jego rozmiaru i materiału.

как носить шарф палантинкак завязать палантин

Dzianinowe etole

Najbardziej popularna opcja - dzianinowe szale, etole, które mogą obejmować wełnę, bawełnę, kaszmir i inne nici. Takie produkty mogą wyglądać prosto i lakonicznie lub mieć piękny i wykwintny wzór, pomalowany kontrastowymi odcieniami kolorów lub ażurowymi. Akcesoria tego typu zapewniają właścicielowi niepowtarzalny komfort o każdej porze roku, doskonale ogrzewają i bezpiecznie zatrzymują ciepło. Ponadto wyglądają bardzo stylowo, jednak aby nie popsuć obrazu, kobiety mody muszą wiedzieć, jak pięknie związać tippet.

Istnieje wiele sposobów noszenia tego akcesorium. Tak więc można po prostu owinąć go wokół szyi raz lub dwa razy, a luźne końce są zwisające z przodu, z niego można utworzyć pierścień, chowając końcówki w grubości dzianiny lub rozprowadzając na ramionach, mocując przy pomocy wykwintnych broszki lub zaciskanie. Ponadto ta mała rzecz może być zawsze doskonałą alternatywą dla nakryć głowy, ponieważ można ją nosić nie tylko na szyi, ale także na głowie.

вязаные палантины

Futro

Luksusowe etole futerkowe to marzenie każdej kobiety. Często są ozdobione pędzlami, paillettes, paciorki lub perły naturalne, jednak nawet bez nadmiaru wystroju takie akcesoria wyglądają doskonale. Piękny wygląd i stuła z futrzanym wykończeniem, wykonana z wełny lub innego materiału i ozdobiona futrzanymi skórkami.

Według wielu kobiet produkt ten nadaje się tylko do zdjęć zimowych z futrem. W rzeczywistości tak nie jest. Można je łączyć z płaszczami i kożuchami w stylu klasycznym, sukien wieczorowych, a nawet niektórych modeli kurtek. Myśląc o tym, jak nosić futrzaną stułę, nie musisz używać skomplikowanych metod - przekręć ją w wiązki lub przeprowadź wiele przeplotów. O wiele lepiej jest po prostu wrzucić akcesoria na ramiona, w razie potrzeby przymocowując jego końce piękną broszą lub spinką do włosów.

меховой палантин

Ażurowe etole

Stojaki damskie, wykonane z krycia koronek, świetnie wyglądają. Dodają wizerunku właściciela czułości i romantyzmu, dzięki czemu idealnie nadają się do uzupełnienia stylowego i modnego look'ov, zaprojektowanego na spotkania lub wypady. W zależności od tego, jakiego rodzaju przędzy użyto do stworzenia tego akcesorium, może on ozdobić się odzieżą wierzchnią w okresie międzysezonowym lub zimowym roku. W lecie może również służyć dobrym serwisem - możesz rzucić to na swoje barki, zastępując je wiatrówką lub dzianinowy sweter .

Chociaż w przeważającej większości przypadków podobne produkty noszone są w tradycyjny sposób, styliści i projektanci oferują wiele innych możliwości odpowiedzi na pytanie, jak nosić ażurową stułę. Można go więc rzucić na głowę, wybierając rodzaj lekkiej czapeczki lub szalika, tworząc z niego ciasny lub wolny pierścionek, a nawet owijając wokół nadgarstka, uzyskując przewiewną i oryginalną bransoletkę.

ажурные палантины

Tippet z rękawami

Nowoczesna moda nie stoi w miejscu, dlatego styliści nieustannie opracowują nowe modele w oparciu o rzeczy zwyczajowe dla kobiet. Kilka lat temu na szczycie Olympusa pojawiły się szaliki-etole z rękawami, bardziej przypominające ciepły płaszcz od wiatru. Takie etole kaszmiru, wełny i innych materiałów doskonale ogrzewają się w chłodne dni i zapewniają komfort noszenia, w niektórych przypadkach eliminując potrzebę noszenia odzież wierzchnia . Jeśli coś takiego ma dodatkowo kaptur, może również zastąpić nakrycie głowy.

палантин с рукавами

Obraz ze stuleciem

Z reguły szale-stuły uzupełniają stylowe wizerunki pięknych kobiet w chłodnym sezonie. Doskonale komponują się zarówno z górną, jak i podstawową odzieżą, dekorując się dowolnymi, nawet najprostszymi rzeczami. W świecie kombinacji nie ma ścisłych zasad noszenia stolika z przedmiotami damskiej garderoby, więc większość kobiet mody kieruje się własnym wyglądem i indywidualnymi preferencjami. Tymczasem styliści nie polecają łączenia w jednym obrazie produktów w jednym schemacie kolorów.

Na przykład beżowa krata z zimową kurtką tego samego koloru będzie wyglądać nudno i bez ekspresji. Jasny, kontrastowy odcień Sharpik, na przykład czerwony lub fioletowy, sprawi, że wygląd będzie interesujący i oryginalny. Będzie dobrze wyglądać i beżowa krata, jeśli zdobi ją krzykliwy haft lub aplikacja w stylu romantycznym.

образ с палантиномженские палантины

Jak nosić pelerynę z płaszczem?

Sposoby noszenia stuły z płaszczem, jest sporo, a ich wybór zależy zarówno od rodzaju szalika, jak i stylu odzieży wierzchniej, na przykład:

  • czapeczka na płaszczu z kapturem jest najlepiej przywiązana w kształcie pierścienia lub używana jako zwykły szalik - owija się wokół szyi, a luźne końce opuszczają się z przodu;
  • z klasycznym płaszczem bez kaptura, możesz użyć tych i innych opcji. Tak więc, w tym przypadku, szeroka szala może być rozłożona na ramionach, mocowana z jednej strony broszką lub, jeśli pozwala na to długość akcesorium, owinąć się wokół szyi kilkakrotnie i wypełnić wolne końce dla pasa odzieży wierzchniej.
как носить палантин с пальто

Jak nosić stułę z sukienką?

Podczas różnych uroczystości, zwłaszcza tych odbywających się na wolnym powietrzu, kobiety często uzupełniają swój świąteczny wizerunek za pomocą ażurowej lub kaszmirowej szali. Ta rzecz doskonale zastępuje ciepłą kurtkę, która w połączeniu z uroczystym strojem w większości przypadków wygląda nieodpowiednio. Zwykle to akcesorium jest po prostu wyrzucane na ramiona podczas uroczystości, jednak istnieją inne opcje, takie jak noszenie stuły z wieczorową suknią.

Tak więc, na przykład, z tego produktu można utworzyć pierścień, który w tej sytuacji nie powinien być zbyt ciasny. Ponadto można go rozłożyć na ramionach, łącząc dwie strony z przepiękną broszką, która może znajdować się w środku lub na bokach. Końce szalika we wszystkich tych przypadkach mogą pozostać swobodnie zawieszone, skręcone w oryginalną opaskę uciskową lub związane z piękną kokardką.

как носить палантин с платьем

Jak nosić stułę z futrem?

Pytanie o to, jak nosić stułę z futrem, powstaje w płci pięknej, nie jest rzadkością. Łączenie futrzanej odzieży wierzchniej z dodatkami nie jest łatwe, więc kobiety i dziewczyny często popadają w osłupienie podczas komponowania obraz zimowy . Tymczasem istnieje kilka przydatnych zaleceń stylistów, które pomogą każdej fashionistce wybrać odpowiednią opcję i stworzyć harmonijny i ekspresyjny wygląd, na przykład:

  • szale-stuły, wykonane z grubych, gęstych materiałów, można nosić tylko pod futrem. Na wierzchu dodają dodatkowej objętości, więc tej kombinacji należy unikać;
  • cienkie stoliki z jedwabiu i kaszmiru mogą być noszone na futrze w tradycyjny sposób - owinięte wokół szyi i pozostawiające końce z przodu;
  • kwadratowe akcesorium można związać w następujący sposób - najpierw złożyć go po przekątnej, a następnie ułożyć na szyi tak, aby trójkątna część znajdowała się z przodu. Ostre końce, które pojawiły się od tyłu, powinny być skrzyżowane, wyprowadzone i związane spektakularnym łukiem;
  • wygląda świetnie i szalik-jarzmo wykonane z ciepłej stolika;
  • Wreszcie, każdy taki produkt może być rzucony na głowę, a jego końce rozłożone są na futrze.
как носить палантин с шубой

Jak nosić tippet z puchową kurtką?

Wybór, w jaki sposób nosić stułę z kurtką puchową, zależy głównie od stylu odzieży wierzchniej. Tak więc, jeśli kurtka ma dopasowaną sylwetkę, jest dobrze dopasowana do szalika, nałożonego w postaci długiej pętli lub tłumika. Jeśli produkt ma imponującą objętość, akcesorium można nałożyć tylko na jeden obrót, a końce pozostaną wolne. Jeśli mocno przeszkadzają i powodują dyskomfort, można je usunąć pod kurtką puchową lub schować w pasie.

как носить палантин с пуховиком

Jak nosić stułę z kurtką?

Na kurtce można nałożyć szalikową czapkę na wiele sposobów - w formie kaptura, w formie snoba, w tradycyjny sposób w jednym obrocie, w postaci motyla, z broszką i tak dalej. Zazwyczaj wybór opcji nie jest szczególnie trudny, jednak młode dziewczęta często mają pytanie, jak nosić stułę z kapturem.

W takim przypadku zaleca się preferowanie jednego z dwóch sposobów - związać produkt kilkoma zwojami pod kapturem i ukryć końce na jego grubości, w ten sposób łatwo podnosząc tę ​​część do góry, lub owinąć wokół szyi tylko raz i związać końce prostym węzłem, umieszczając go na poziomie tuż pod skrzynią.

как носить палантин с курткой

Jak nosić stułę z kożuszkiem?

Wreszcie, niektóre kobiety mody mogą zastanawiać się, jak prawidłowo założyć ten Gizmo płaszcz z owczej skóry . W rzeczywistości te same zasady i zalecenia odnoszą się do tego tematu garderoby damskiej co do klasycznego płaszcza. Jedynym wyjątkiem jest stuła z mankietami - jej końce nie mogą być ukryte, aby nie chować się od głównego "podświetlenia" akcesorium. W takim przypadku zawsze należy pozostawiać luźne końce w zasięgu wzroku, aby obraz był stylowy i atrakcyjny.

как носить палантин с дубленкой