Jeśli planujesz imprezę opartą na "Alicji w Krainie Czarów", najpierw pomyśl o odpowiednim kostiumie, który wprowadzi trochę "szaleństwa" i entuzjazm w świąteczną atmosferę.

Sukienka Alice

Najprostszym sposobem, aby stać się główną bohaterką takiej imprezy, jest kupić gotową sukienkę w internetowym sklepie z kostiumami karnawałowymi, ale jeśli nie jesteś ograniczony w swojej wyobraźni, możesz stworzyć ten obraz sam. Klasyczny strój Alice składa się z niebieskiej sukienki z latarkami i białego fartucha. Długie lub krótkie - to zależy od Ciebie. Cóż, jeśli masz na sobie halkę pod wspaniałą suknią i udekorujesz włosy za pomocą obręczy lub wstążki pasującej do sukienki. Uzupełnij strój o białe pończochy lub getry w paski, oraz czarne buty . Aby ostatecznie ustalić tytuł Królowej imprezy, możesz pokazać oryginalność i przynieść żywego białego królika.

Suknia ślubna Alicji w Krainie Czarów

Jeśli planujesz ślub na podstawie "Alicji w Krainie Czarów", nie ograniczaj się do niebieskiego koloru sukni, to wcale nie jest konieczne. Najważniejsze to pokazać oryginalność i smak.

Najlepszym stylem sukni ślubnej w tej kategorii będzie krótka suknia ślubna (biały lub miękki niebieski), z puszystą spódnicą. Zasadniczo Twój wizerunek może być zarówno romantyczny, jak i odważny i zabawny.

Odpowiednimi butami są oczywiście piękne botki lub buty w stylu wiktoriańskim. Przede wszystkim wybierz model obuwia, w którym będzie ci wygodnie, bo wesele to wydarzenie na cały dzień. I oczywiście nie ograniczaj się do klasycznych rozwiązań kolorystycznych - na tak ekstrawaganckim weselu możliwe są nawet legginsy w paski i czarne buty!

Fryzura dla panny młodej Alice najlepiej pasuje do klasyki, z użyciem obręczy lub wstążki pasującej do sukienki lub paska na sukience.

Ubierz Alice in Wonderland 1sukienka alicja w krainie czarów 2sukienka alicja w krainie czarów 3
sukienka alicja w krainie czarów 4Ubierz Alice in Wonderland 5Sukienka Alicji w Krainie Czarów 6
sukienka alicja w krainie czarów 7Sukienka Alicji w Krainie Czarów 8sukienka alicja w krainie czarów 9