Jesteś w dobrym nastroju, chcesz zostawić jakieś miejsce lub wydarzenie w pamięci, zobaczyłeś coś niezwykłego, ale nie ma nikogo obok ciebie, kto mógłby sfotografować cię na jakimś tle?! Nie rozpaczaj - powiemy ci, jak prawidłowo sfotografować siebie.

Jak zrobić sobie zdjęcie - pomysły

Doskonałe zdjęcia można uzyskać za pomocą lustra. Ten trend jest obecnie bardzo popularny. Aby uzyskać przyzwoite zdjęcie, najpierw rozejrzyj się wokół, co dostaniesz w kadrze. Bądź naturalny.

Jak sfotografować siebie sexy? Tak, bardzo proste! Jeśli chcesz pokazać figurę, na przykład obróć na pół strony lub podnieś część ubrania. Aby obrazy były bardziej kreatywne, rozszerz granice - "angażuj" wszelkie powierzchnie odbijające, w tym gabloty, wodę, szklanki, drzwi z lusterkami w samochodzie. Lepiej wyłączyć lampę błyskową.

Innym sposobem na złapanie siebie jest maszyna fotograficzna. Takie kabiny są zwykle instalowane w centrach handlowych. Specjalny ekran pomoże uzyskać korzystne pozy, ale lepiej z góry je przemyśleć, ponieważ nie będziesz miał czasu na długie myśli.

Aby uzyskać dobrą ramkę, możesz potrzebować swojego cienia. Ponadto nie możesz się martwić o makijaż, ubrania, a nawet fryzurę. Podnoszenie poprawny kąt , figura będzie wyglądać świetnie.

Aby obraz był bardziej nasycony szczegółami, użyj statywu. Każda powierzchnia, na której spoczywa kamera, zrobi. Najważniejsze, żeby nie zwracać uwagi na zaskoczonych przechodniów, po prostu uzyskać pozytywne emocje z tego procesu. Jeśli urządzenie na to pozwala, można na przykład zawiesić na gałęzi drzewa. W takim przypadku odsuń obiektyw, aby uchwycić jak największy obszar. Faktem jest, że przy tej metodzie fotografowania zdjęcie nadal nie jest idealnie poziome. "Niepotrzebne" centymetry można następnie odciąć.

A jak nie możesz zrobić sobie zdjęcia z laptopem? Kamera internetowa z łatwością zrobi zdjęcia Ciebie i Twoich znajomych. Bardzo wygodne i fakt, że początkowo widzisz, co obraz się pokaże.

Przydatne wskazówki, jak skutecznie sfotografować siebie

Kluczem do udanych zdjęć nie jest obecność drogiego aparatu. Musisz posiadać kilka prostych sztuczek. Jeśli planujesz trzymać mały selfie strzelanie, pomyśl o makijażu. Powinno być jaśniejsze, gdy soczewki "pochłaniają" jasność. Perłowe i fioletowe cienie lepiej wykluczyć, że na zdjęciu nie wyglądały na siniaki. Asystentem w takiej sesji zdjęciowej będzie podkład i ołówek maskujący.

Jak pięknie sfotografować siebie, co do wyboru? Zwróć uwagę, że twarz z półobrotem wygląda dość harmonijnie. Jeśli masz szeroką twarz, to podejmij widok z góry, jeśli jest zwężony - od dołu. Wspaniałe ubrania podkreślą wady postaci, kolor nadwozia nie wygląda imponująco, dlatego zaleca się wybrać jaśniejszy strój. Sweter z szyją usunie szyję.

Aby zrobić dobre zdjęcie siebie, oprócz wyglądu, zwracaj uwagę na tło i oświetlenie. Zaburzenie w pokoju lub brudnej ulicy nie doda obrazu oryginalności i atrakcyjności. Najkorzystniejsze jest naturalne oświetlenie. Na ulicy jest o wiele łatwiej je podnieść. Jeśli chodzi o tło, można użyć ścian, ciekawych elementów dekoracyjnych, zabytków architektury, stawów, pól.

Pamiętaj, że twój pogodny nastrój przenosi się na migawki. Pozytywne nastawienie zrelaksuje Cię przed obiektywem. Aby uzyskać lepsze wyniki, możesz włączyć ulubioną muzykę i zrobić wiele zdjęć, z których możesz wybrać najbardziej udane. Przekonasz się, że bardzo łatwo jest zrobić piękne zdjęcie siebie, a co najważniejsze - zabawę.

jak pięknie sfotografować siebie 1jak pięknie sfotografować siebie 2jak pięknie robić sobie zdjęcia 3
jak pięknie sfotografować siebie 4jak pięknie sfotografować siebie 5jak pięknie sfotografować siebie 6
jak pięknie sfotografować siebie 7jak pięknie robić sobie zdjęcia 8jak pięknie sfotografować siebie 9