Dżinsy-chłopaki - to jeszcze jedna sprawa, płynnie przeniesiona do damskich garderób od naszych drogich mężczyzn. Oni, nawiasem mówiąc, są niesamowicie wygodni, a przy dobrym wyborze modelu świetnie wyglądają na sylwetce.

Te dżinsy mają prosty krój i siedzą trochę workowate, jak kilka rozmiarów większych niż to konieczne. Inną ich charakterystyczną cechą są zadrapania i postrzępione obszary.

Jeśli chcesz kupić dżinsy chłopięce, musisz dowiedzieć się, jak powinny siedzieć na dziewczynie. A także umieć prawidłowo łączyć je z innymi ubraniami. O tym i porozmawiaj w artykule.

Do kogo pójdą dżinsy chłopaka i jak powinny siedzieć?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że dżinsy w stylu chłopaka są tradycyjnie podzielone na trzy grupy:

  • Te, które pasują biodra i zwężają nogawki nogawek;
  • luźniejszy zarówno na biodrach, jak i na dole;
  • bardzo luźne zarówno na biodrach, jak i na dole spodni.

Zgodnie z tym, musisz wiedzieć, jak prawidłowo nosić te lub inne dżinsy, chłopaków. Przede wszystkim chodzi o to, czy zwinąć spodnie od spodu, czy nie. W węższych modelach możliwe jest zarówno z zachodem słońca, jak i bez niego - z całkowicie prostym dnem. Chociaż szerokie modele bez zachodu słońca są całkowicie poza zasięgiem wzroku.

Modne dżinsy-chłopaki chcą mieć wszystkie dziewczyny, ale nie wszystkie mogą wymyślić. Co najlepsze, te modele siedzą na smukłych dziewczynach i nie ma znaczenia, co one rosną. Chubby może być noszony, tylko do podnoszenia powinien być wyraźnie w rozmiarze - zbyt luźny wzrokowo podnoszą biodra i nogi.

Połącz dżinsy-chłopaków najlepiej z T-shirty, koszule, topy, zwykłe swetry. Jeśli chodzi o buty, spróbuj wybrać modele na pięcie, chociaż dziewczęta będą preferować buty z niską prędkością. Ale w tym przypadku należy pamiętać, że szerokie i skrócone dżinsy wizualnie sprawiają, że nogi są krótsze. A jeśli pięta ratuje sytuację, to płaska podeszwa - w żadnym wypadku.

jak powinny siedzieć dżinsy chłopaka?jak siedzieć jeansy boyfriends2jak siedzieć jeansy boyfriends3
jak siedzieć jeansy boyfriends4jak siedzieć jeansy boyfriends5jak siedzieć jeansy boyfriends6
jak siedzieć jeansy boyfriends7jak siedzieć w dżinsach boyfriends8jak siedzieć jeansy boyfriends9