W przeddzień ferii zimowych ludzie zawsze myślą o tym, jak wybrać prezenty dla przyjaciół i krewnych, aby byli zadowoleni. Nie chcę dać kolejnej cacko, która uzupełni półkę niepotrzebnych pamiątek. Najlepszym wyborem w tej sytuacji byłby zakup dywanu noworocznego, który jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie świątecznego nastroju.

Można wykonać pledy z ozdobnym ornamentem z różnych materiałów - naturalnych, sztucznych i kombinowanych. Od składu zależeć będzie od ceny produktu.

Noworoczny koc z polaru

Nie za drogo, dlatego bardzo popularnym produktem w przeddzień Nowego Roku będzie koc z poliestru - polaru. Chociaż materiał jest syntetyczny, jest niezwykle miękki, przyjemny w dotyku, a także ciepły, pomimo swojej grubości.

Koc z polaru może być dziecinny, mały rozmiar lub przeznaczony dla dorosłych - jako pół-królowa. Najczęściej jest to tradycyjny prostokąt, który może nie tylko ukryć, ale także położyć sofę i łóżko, używając jako narzuty na łóżko.

Ale producenci poszli dalej i wynaleźli taki koc z polaru, który z jednej strony jest wykonany w postaci swetra objętościowego z rękawami. W takim kratę wygodnie jest usiąść na kanapie i poczytać książkę, ponieważ twoje dłonie będą ciepłe i nie będą musiały się otwierać.

Dywany dziecięce są często wyposażone w uchwyt na zabawki wykonany z tego samego materiału, który jest rodzajem opakowania świątecznego, a następnie może stać się ulubionym przyjacielem dziecka.

Noworoczna wełniana chusta

Dość drogim, a przez to bardzo solidnym prezentem będą koce z motywem bożonarodzeniowym, wykonane z czystej wełny owczej lub z niewielkim dodatkiem syntetycznych. Takie produkty będą trwać przez wiele lat, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiału, który zachowuje swoje właściwości niezależnie od okoliczności.

Koce o świątecznym wzorze - często jest to tradycyjny jeleń lub stylizowane płatki śniegu. Idealnie pasują do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego.

Domowe Nowy Rok Plaid

Jeśli masz chęć i umiejętności, możesz zawiązać szydełkowe szydełko noworoczne. Najczęściej taki produkt składa się z małych kwadratów, z których każdy przedstawia postać noworoczną - jelenia, bałwana, Świętego Mikołaja. Ten prezent będzie najbardziej budżetowy, ale zajmie trochę czasu, aby go wykonać, ponieważ powinieneś zacząć go dziać z góry.

Nowy Rok Plaid 1Christmas Plaid 2Christmas Plaid 3
Nowy Rok Plaid 4Christmas Plaid 5Koc noworoczny 6
Christmas Plaid 7Noworoczna krata 8Noworoczna krata 9