Nie ma lepszego prezentu na choinkę dla krewnych, przyjaciół czy znajomych, niż ciepły i przytulny koc ozdobiony motywem świątecznym. Wraz z nadchodzącymi zimowymi wakacjami na półkach supermarketów i specjalistycznych sklepów jest dużo dywanów i innych tkanin ozdobionych rysunkami tematycznymi. Ale jeśli produkty z wizerunkami choinek, Mikołajów i Mikołajów, kapeluszy, serpentyn, ozdób choinkowych i różnych napisów na powitanie są odpowiednie tylko jako dekoracja świąteczna, całkiem możliwe jest wprowadzenie bardziej neutralnych kocy z jeleniami do zwykłego wnętrza. Pozostaje tylko ustalić wydajność plaid.

Dzianinowy koc z jeleniami

Dzianiny w kratę z jeleniami wykonane w norweskiej technologii wielokolorowej mogą od razu uczynić każdy dom przytulnym i świątecznym. Możliwości kolorystyczne takiej kratki, a także możliwych ozdób są liczne - całkiem odpowiednie i piękne jest spojrzenie na czerwone, niebieskie i szare pledy z bieganiem, staniem, a nawet siedzeniem jelenia. Ale, niestety, bez właściwej delikatnej pielęgnacji dywany z dzianiny szybko tracą połysk - są pokryte peletkami, wyciągnięte lub usiądą. Ponadto mają dość dużą wagę i znaczne koszty.

Noworoczny kocyk polarowy z jeleniami

Miękkie i lekkie koce noworoczne polar Łączą w sobie zalety wełnianych i syntetycznych pledów: pozwalają na dobre wchłanianie powietrza, są lekkie i noszą pranie w pralce, nie szkodząc jej wyglądowi. Ale jednocześnie mają jedną poważną wadę - są raczej naelektryzowane. A zatem ich właściciele będą musieli przyzwyczaić się do okresowych wstrząsów elektrycznych i konieczności czyszczenia koca z przyklejonego gruzu: kurzu i drobnych nici.

Koc noworoczny z jelonkiem_1Koc noworoczny z deer_2Koc noworoczny z deer_3
Koc noworoczny z deer_4Koc noworoczny z deer_5Koc noworoczny z deer_6