Naturalny jedwab to niezwykle piękny, delikatny materiał, wysoko ceniony przez projektantów i kobiety z całego świata. Ta tkanina ma wyjątkowe właściwości, aby dostosować się do osoby - aby odświeżyć się w ciepło i ciepło w chłodną pogodę.

Cechy odzieży wykonane z naturalnego jedwabiu

Jedwab stał się znany w starożytności, ale przez długi czas produkcja tej tkaniny była otoczona tajemnicą. Naturalne jedwabne ubranie tylko bardzo bogaci ludzie byli w stanie nosić, ponieważ był on wart swojej wagi w złocie. Jedwab nie tylko może zapłacić, ale może również służyć jako symbol pokoju między krajami.

Stopniowo jedwab rozprzestrzenił się na cały świat, a dziś jest popularny dzięki swoim cechom:

  • wysoka wytrzymałość - jedwab wytrzymuje nawet działanie kwasów i zasad;
  • przepuszczalność powietrza - skóra w nim doskonale oddycha, wchłania i oddaje nadmiar wilgoci;
  • trwałość - jedwabna odzież z właściwą pielęgnacją może trwać przez dziesięciolecia;
  • urok - oszałamiający blask, miękkość, zdolność do ukrywania wad postaci.

Pomimo faktu, że obecnie istnieje wiele analogów tej tkaniny, naturalny jedwab, wciąż nie przekraczają. Jak odróżnić naturalny jedwab, eksperci sugerują:

  1. Najlepszym sposobem jest wyciągnięcie nici z kawałka, aby wskazać tkaninę na dowolnym produkcie i podpalić. Jeśli pachnie jak wypalona wełna, masz przed sobą naturalny materiał, jeśli jest to spalony papier - sztuczny. Ponadto spalona nić jedwabiu natychmiast zamieni się w pył.
  2. Jedwabie są idealnie gładkie i śliskie w dotyku - należy to również wziąć pod uwagę przy wyborze produktu.
  3. Koszt jedwabiu nie może być niski. Przybliżona cena zwykłej bluzki z naturalnego jedwabiu wyniesie co najmniej 3000 rubli.
Jedwab - kochanie kobiet

Wiele domów mody i projektantów aktywnie używa jedwabiu w swoich kolekcjach - wierzą, że jedwab wygląda nie tylko na świątecznym wydarzeniu, ale także w biurze.

Wspaniałe suknie i bluzki z naturalnego jedwabiu są dobrze reprezentowane przez Ninę Ricci, Giorgio Armani, Ungaro, Miu Miu. Podziwiaj model pastelowych kolorów, namalowany w batiku, ozdobiony pąkami, draperiami.

Naturalna jedwabna bielizna wygląda seksownie i lekko - lekka, nieważka, hipoalergiczna, jak gdyby została stworzona dla wrażliwej skóry kobiecej.

jedwab1silk2silk3
naturalny jedwab4silk5naturalny jedwab6
naturalny jedwab7silk8naturalny jedwab9