Do tej pory istnieją całkiem różne diety, wśród których są najbardziej popularne. Można przypuszczać, że są popularne ze względu na to, że dają dobre wyniki.

Najbardziej popularne diety na odchudzanie

W prawie każdym rankingu można znaleźć te diety, ponieważ są one dość skuteczne i proste.

Żywność według grupy krwi

W sumie są 4 grupy krwi, a dr D'Amo podaje teorię, która mówi, że dla utraty wagi musisz jeść żywność zgodnie ze swoją grupą.

  • dla grupy 1 zaleca się stosowanie: mięsa, ryb, warzyw i owoców;
  • dla grupy 2 zaleca się stosowanie: żywności wegetariańskiej;
  • dla grupy 3 zaleca się jeść: mięso, ryby, nabiał, jaja, zboża, warzywa i owoce;
  • dla grupy 4 zaleca się użycie: tak samo jak grupa 3.

Japońska dieta

Ta dieta jest uważana za najbardziej popularną na świecie i została zaprojektowana na 13 dni. W tym okresie zabrania się spożywania cukru, soli, alkoholu i ciastek. Aby uzyskać dobre wyniki, musisz w pełni przestrzegać wstępnie zaprojektowanego menu.

Dieta Protasov

Ta opcja znajduje się prawie we wszystkich ocenach, które nazywa się najbardziej popularnymi i skutecznymi dietami. Ta dieta jest przeznaczona na 5 tygodni, pierwsze 2 z nich powinny być spożywane, głównie surowe warzywa i kwaśne mleko najbardziej popularne diety na odchudzanie produkty, a po 3 i 4 tygodniach dodano trochę mięsa i ryb.

Dieta Atkinsa

Ta dieta jest podzielona na 2 części - redukującą i wspomagającą. Podczas pierwszego tygodnia wszystkie wysiłki będą ukierunkowane na poprawę metabolizmu, podczas gdy drugi będzie potrzebny do spalania tłuszczu.

Dieta białkowa

Jest to kolejna wersja odchudzania, która zasłużenie należy do najpopularniejszych i najbardziej skutecznych diet. Obliczona dieta na 2 tygodnie, dla której można stracić do 8 kg nadwagi. Aby osiągnąć pożądany rezultat, należy dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń i obserwować rozwinięte menu.