Dar ukochanej osoby i ukochanej osoby nie musi być kosztowny ani ważny. W mroźne zimy, rękawiczki dla miłośników staną się miłym zaskoczeniem, odzwierciedlającym twoją troskę. I wtedy nic nie przeszkodzi czuć ciepła rąk drugiej połowy, nawet podczas silnych mrozów!

Rękawiczki dla dwojga

We wczesnych dniach narodzin uczuć, pary lubią chodzić na spacery trzymając się za ręce. Wraz z nadejściem chłodów, rękawiczki i rękawiczki są niezbędne, a zatem ręce chłopca i dziewczyny będą nieuchronnie oddzielone szmatką. Poczuj ciepłe dłonie i serca, jeśli używasz sparowanych rękawiczek. Ciekawy pomysł może stać się symbolicznym i jasnym prezentem, który może Ci się spodobać twój wybór lub wybrany.

Rękawice dla miłośników to nietypowy zestaw obowiązkowych akcesoriów zimowych. Oprócz dwóch zwykłych rękawiczek indywidualnych istnieje ciekawy temat - jest to typowy. Wizualnie wygląda jak serce, z którego odchodzą dwa mankiety: jeden dla ręki młodego mężczyzny, drugi dla swojej dziewczyny. I nawet zła pogoda nie zmusi do uwolnienia rąk "gołębi".

mitenki dla miłośników 1
mitenki dla miłośników 2

Dziane rękawice dla miłośników

Aby w każdej chwili poczuć dłoń ukochanej osoby i nie zamrozić palców, na zimę warto wybrać zestaw miękkiej i miękkiej wełny lub wełny merino Angora. Rękawice dla par naturalnego pochodzenia mają wiele zalet:

  • posiadają doskonałe właściwości osłony termicznej;
  • ciepło dobrze;
  • reguluj temperaturę, aby ręce się nie pociły;
  • mieć przepuszczalność powietrza;
  • higroskopijny i nie powodujący alergii, nawet u małych dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze.

W sprzedaży można znaleźć ciepłe rękawiczki dla miłośników różnych wykonań. Miłośnicy lakonicznego stylu polubią zestaw jednokolorowy bez najmniejszego upiększenia. W niektórych modelach stosowana jest przędza z dzianiny różnej jakości lub w różnych kolorach. Jeśli jednak, choć niewielki rysunek jest mile widziany, wybór może stanowić zestaw z ozdobami, na przykład Norweski .

mitenki dla miłośników 3

Świąteczne mitenki dla dwojga

Możesz zaskoczyć i zadowolić swoją drugą połówkę w sylwestra, prezentując niezwykły i niedrogi prezent - rękawiczki dla zakochanych. Tak słodki znak uwagi opowie o twoich uczuciach i trosce bardziej niż najdroższy prezent. Wspaniała opcja na wakacje - czerwony zestaw z białymi mankietami, takie tradycyjne kolory Świętego Mikołaja, symbol Nowego Roku.

Jeśli jesteś młody i odważny, zwracaj uwagę na zabawne mitenki dla miłośników z wizerunkiem jelenia, w tym podczas rutyny. Zimowa kolorystyka jest nieodłącznym elementem zestawu, ozdobionym małymi płatkami śniegu. Świąteczny nastrój nadaje model z sercem lub mówiąc "kocham cię", "kocham cię". Wariant z faktycznym Skandynawskie wzory można również uznać za niespodziankę noworoczną.

mitenki dla miłośników 4
mitenki dla miłośników 5

Rękawice dla miłośników z wzorem

Proste zestawy są funkcjonalne i perfekcyjnie wykonują swoje główne zadanie - nie rozdzielać dłoni nawet w najgorszą pogodę. Jednak zimowe mitenki dla miłośników o kolorowym wizerunku wyglądają znacznie bardziej spektakularnie. Oprócz wyżej wymienionych serc i napisów, producenci oferują zadowolenie swoich drugich połówek zestawami obrazów par zabawnych zwierząt - kotów, niedźwiedzi, owiec, myszy i tak dalej.

Są piękne zestawy, udekorowane kwiatami lub ornamentami roślinnymi. Co więcej, wzór tworzy się na różne sposoby, na przykład w procesie dziania za pomocą kombinacji nici o różnych kolorach. Wygląda na ciekawe zestawy rękawic dla miłośników, ozdobione kolorowymi wzorami, które wykonywane są w technice haftu, łaty lub aplikacji.

mitenki dla miłośników 6
mitenki dla miłośników 7
mitenki dla miłośników 8

Oryginalne mitenki dla miłośników

Niezwykłe wariacje pary rękawiczek będą kolorować szare życie codzienne z jasnym punktem. Jeśli nie boisz się ukośnych spojrzeń, zaproponuj drugą połowę zestawu, ozdobioną parą zwierząt podczas rutyny. Twórcy pieszych zestawów zajęli się tymi, którzy są fanami hokeja lub piłki nożnej, oferując sparowane rękawice dla zakochanych w kolorach danej drużyny. Jeśli chcesz przedstawić bardzo osobisty prezent, możesz zamówić akcesoria z haftowanymi imionami lub inicjałami. Do fanów filmów o superbohaterach zbliża się zestaw ozdobiony emblematem.

mitenki dla miłośników 9
Rękawiczki dla miłośników 10
Rękawice dla miłośników 11