Snud angielski lepki to nie tylko bardzo piękna i praktyczna rzecz. Jest to wielofunkcyjny dodatek, który może być nie tylko szalikiem, ale także nakryciem głowy. W tym przypadku, w każdej formie, nadaje on modny wygląd, ponieważ ten element garderoby jest zawsze popularny.

Historia szalika-cns w języku angielskim

Interesujące jest to, że protoplastą tego chrapania była czapka-trąbka, którą wiele modnych kobiet nosiło w latach 80-tych. By the way, na wybiegach tego typu szalik pojawił się po raz pierwszy w Missoni i Burberry .

Teraz projektanci nadal tworzą nowe modele, czasem eksperymentalne i nietypowe. To akcesorium można nosić przez cały rok i nie ma żadnych ograniczeń co do kolorów, a zatem jest to przydatne, jeśli szafa zawiera kilka modeli bielizny z angielską gumką, którą można nosić z płaszczem, z kurtką i płaszczem przeciwdeszczowym.

Szal odmiany

Warto nadmienić, że od kiedy mówimy o angielskiej gumce, rozróżniamy cztery główne techniki dziania: francuski, prosty, klasyczny i bujny. Wszystkie z nich pozwalają uzyskać zupełnie inny wygląd produktu. Tak więc Francuzi sprawiają, że brak jest objętości, a dzięki zastosowaniu prostej technologii uzyskujemy wzorce niewyobrażalnego piękna.

Co powinienem nosić z angielską gumą?

Jak wspomniano wcześniej, ten dodatek można nosić z każdą odzieżą wierzchnią. Najważniejsze to nie zapomnieć o harmonijnej kombinacji kolorów. Na przykład, do koloru czekolady i beżowego koloru używamy szarej, snoodu do kawy. Kolor cytrynowy, biały i kremowy.

Jeśli dziś masz czarny wygląd, wybierz jasny szal. W przypadku, gdy dziś twój wizerunek i chce zwrócić uwagę pani na czerwono, lepiej jest podnieść szarą sukienkę w kolorze namiętnego szarego węża. Będzie z powodzeniem łączony z marynarką lub marynarką w delikatnym różowym kolorze.

Co do reszty ubrań, LIC jest tak praktyczną rzeczą, że świetnie będzie wyglądać z dżinsami i chłopakami oraz z klasycznymi spodniami. Jednak nie zapominaj, że najlepszą opcją jest, gdy szalik jest harmonijnie połączony z torbą lub butami.

Nawiasem mówiąc, jeśli znicz nie jest bardzo duży, aby nadać obrazowi więcej elegancji, styliści zalecają dekorowanie go małą broszką.

Nie zapominaj, że kolor tego akcesorium może ukryć wady twarzy. Jednak odwrotną stroną medalu jest to, że niewłaściwy model jest w stanie skupić się na problematycznych obszarach twarzy. Warto to również rozważyć.

chrapanie z angielskim zespołem gumowym 1snuj angielską gumę 2snuj angielską gumę 3
chrapanie z angielskim zespołem gumowym 4chrapanie z angielskim zespołem gumowym 5chrapanie z angielską gumką 6
chrapanie z angielską gumką 7snuj guma angielska 8LIP brytyjska gumka 9