Temat niewierności małżeńskiej jest już tak stary, że nie ma sensu go omawiać. Jednak jak wiele osób ma tak wiele opinii, a nawet więcej pytań. W końcu nawet pieczęć w paszporcie nie jest przeszkodą w wędrówce po stronie. I od obojga małżonków. W końcu zamężna kobieta jako kochanka nie jest nowym zjawiskiem. Ale dlaczego mężczyźni coraz częściej wybierają właśnie tych, którzy są już związani małżeństwem i jak długo istnieje taki tandem?

Żonaty kochanek i żonaty kochanek

Relacja między mężczyzną a jego kochanką jest inna. Niektórzy przedstawiciele silnej połowy ludzkości uciekają "na lewo" od nudy, inni, w ten sposób podnoszą swoją samoocenę, aw trzecim, co zdarza się nieraz, uczucie miłości pojawia się w ich nowej pasji. I czasami z tego powodu rozwieszają swoje żony. Jednak pomimo takich przykładów, idealnym kochankiem dla żonatego mężczyzny jest ten, który ma również pieczęć w paszporcie. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego tak się dzieje.

Czego oczekuje mężczyzna od swojej kochanki?

Przynajmniej różnica od żony, inaczej cudzołóstwo nie miałoby znaczenia. Liczne badania silniejszego seksu wykazały, że tylko kochanek, który jest sam w związku małżeńskim, może spełnić wszystkie wymagania dotyczące komfortu psychicznego i fizycznego. Oto jak ludzie tłumaczą to sami:

  • żonaty kochanek żonatego mężczyzny nie stworzy problemów, które mogą pojawić się w przypadku wolnej kobiety. Tj przynajmniej nie będzie próbowała zniszczyć rodziny;
  • relacja między mężczyzną a kochanką, posiadająca pieczęć w paszporcie, jest znacznie łatwiejsza i bardziej finansowa. Pani posiadająca współmałżonka nie może przyjąć wielu drogich prezentów;
  • kobieta zamężna nie ma czasu na częste spotkania, więc nie będzie zawracać sobie głowy niekończącymi się wezwaniami, a spotkania z nią zawsze będą owocne;
  • mężczyźni kochają różnorodność, a także ekstremalne sytuacje. Kochanka, która ma kogoś innego, zawsze pozostanie tajemnicą, z którą należy uważać;
  • zamężna kobieta jest bardziej troskliwa i wrażliwa, ponieważ codziennie martwi się dobrem i spokojem swojej rodziny;
  • Kobiety zamężne są bardziej zrelaksowane i mniej samolubne niż kobiety wolne. Co więcej, doświadczona kobieta w związku jest prawie zawsze samowystarczalna i niezależna i nie przenosi odpowiedzialności na barki mężczyzny;
  • rozstawanie się z taką kobietą jest zawsze o wiele łatwiejsze. Nie będzie zadowolona z histerii i skandali, i będzie mogła spokojnie znaleźć zastępcę dla nieudanego konkurenta.
I dlaczego kobieta ma żonatego kochanka?

Na podstawie podobnych argumentów mężczyzn kobieta, której mąż ma żonatego kochanka, może być względnie spokojna. Taka pasja nie przyniesie żadnych problemów, chyba że oczywiście pani wie o zdradzie i spokojnie się do niej stosuje.

Z drugiej strony istnieje opinia, że ​​same kobiety zaczynają zmieniać swoich małżonków tylko w odpowiedzi na ich zdradę lub poczucie zemsty i obrażonej godności. W rzeczywistości, patrząc na prawdę, trzeba wspomnieć, że istnieje inny powód, nie mniej powszechny. Nie tylko mężczyźni mogą "przymierzyć" atrakcyjne osoby płci przeciwnej. Jest nawet żart: "Wiosna. Chcę znaleźć łagodnego mężczyznę, ale mój mąż na to nie pozwala. I to prawda. Jeśli powody, dla których człowiek zaczyna się zmieniać, są nam mniej znane (znudzenie, zdolność ponownego poczucia przywitania, pragnienie znalezienia różnorodności w życiu), to dlaczego takie myśli pojawiają się w głowie zamężnej kobiety, zależy od okoliczności. Może to obejmować nieudane małżeństwo, brak szacunku dla męża, brak należytej uwagi do jej osoby, głośną zdradę małżonka, o którym kobieta się dowiedziała itp. Potem spotyka kogoś atrakcyjnego, który ją docenia, a scenariusz wydarzeń staje się taki sam jak u mężczyzn, którzy zmieniają małżonków.

Jest jednak jeden i bardzo ważki, ALE. Poślubiona kochanka żonatego mężczyzny bardzo ryzykuje swoją rodzinę i może ją zniszczyć własnymi rękami. Taka jest jej natura - kobieta koncentruje się na Женатые любовники и любовницы jego tajne hobby, staje się roztargniony, może spędzić wiele godzin myśląc o swoim chłopaku i tylko dzięki jego zachowaniu może ujawnić prawdziwą przyczynę takiego zachowania.

Na tej podstawie możemy wywnioskować, że małżeństwo kochanków i kochanki są w istocie tandemowe. Jednak ze swej natury nie może istnieć przez długi czas: człowiek z takiego związku będzie miał pozytywne emocje i zostanie obciążony dodatkową energią, a kobieta, która daje jej siłę życiową innemu mężczyźnie zamiast mężowi ostatecznie niszczy jej rodzinę i całe jej życie. ryzykować, ze względu na taki wynik wydarzeń, każdy wybiera siebie. Ale wygoda takiego związku po stronie jest oczywista, co oznacza, że ​​pojawią się nowe pokolenia zakochanych i zamężnych kochanków.