W dzisiejszych czasach wyrażenie "chcę poślubić milionera" brzmi mniej więcej tak, jak "chcę poślubić księcia". Nie jest to zaskakujące: każdy chce bogatego męża, który pozwoli mu pływać w luksusie bez żadnego wysiłku: zarabiają pieniądze, trudne czasy, kiedy wszystko się zaczęło, a życie obecnego bogacza również było zagrożone, a teraz pozostaje tylko to, co jest. ciesz się życiem, nie odmawiając sobie niczego.

Artykuł oparty jest na faktach z życia i doświadczeń kobiet, które są prawdziwymi lub byłymi małżonkami milionerów.

Jak i gdzie znaleźć milionera?

To jak biznes - nie można zdobyć pieniędzy bez inwestowania w żadną kwotę. Dlatego te piękności, które są „oznakowane” jako żony milionerów, powinien być przygotowany na to, co będzie musiał pożegnać się znaczną sumę, która musi najpierw zarobić, a następnie wydać na jej rozwój.

Najpierw rozwiąż kilka mitów:

  1. Ugly Duckling staje się łabędzią przed spotkaniem z milionerem.
  2. Miłość od pierwszego wejrzenia jest bardzo rzadka i nie zawsze może skłonić pragmatycznego człowieka do poważnego kroku w postaci bliskiej więzi z obcym.
  3. Żony milionerów to zwykłe kobiety, bez znakomitej wiedzy i umiejętności, za które można otrzymać Nagrodę Nobla, to one z powodzeniem opracowały okoliczności.

Znalezienie męża milionera nie jest łatwym zadaniem, a im trudniejszym staje się, tym bardziej twój poziom społeczny będzie się różnić. Bogaci mężczyźni pragną nawiązać relacje z tymi samymi bogatymi kobietami, które mają porządny posag, a połowa ich krewnych to osoby publiczne. Niemniej jednak są wyjątki, kiedy biedne dziewczyny, ze względu na szczęśliwe okoliczności, spotkały się z milionerami i wzięły je pod swoje złote skrzydła.

Jak poznać milionera?

Aby spotkać milionera, musisz się urodzić z powodzeniem. Dziewczęta z zamożnych rodzin mają znacznie większe szanse na spotkanie z bogatym człowiekiem i pozostawiają na swoim punkcie więcej niż przyjemne wrażenie, ponieważ mają niezbędny budżet i mogą wydawać pieniądze na poprawę wyglądu, rozwijanie i uczestniczenie w kosztownych wydarzeniach w odpowiedniej dekoracji. W czasie spotkania dziewczyna powinna wyglądać jasno i wyjątkowo, wyłącznie po stronie pozytywnej.

Gdzie mogę spotkać milionera?

  • drogie ośrodek;
  • w banku;
  • na torze wyścigowym;
  • na forum politycznym;
  • w luksusowej restauracji;
  • w pobliżu prestiżowych osiedli (Rublevka lub Kapa w Jurmala).

Jak poznać milionera?

Powiedzmy, że widziałeś milionera. Poznanie go jest najważniejszym momentem, w którym twoje marzenie się spełni, lub pozostanie naiwną iluzją. Podczas spotkania należy wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności (iw przeddzień dobrze byłoby przeczytać kilka książek na temat psychologii ludzkiego zachowania): jeśli człowiek się spieszy, nie musisz narzucać swojej kandydatury bezpośrednio, graj w "wypadku" - niechcący "upuść" pierścień lub szminkę, telefon stanąć obok niego. Prawdziwy dżentelmen nie pozwoli kobiecie się schylić i dać coś: dzięki temu zyskasz czas na zastanowienie się, jak się przedstawić i dziękuję. Natychmiast można zauważyć jego szlachetność i wskazówkę, że ludzie tacy jak on są prawdopodobnie zajęci. W zależności od odpowiedzi konwersacja będzie kontynuowana lub nie.

Jeśli tak się składa, że ​​jesz obiad w jednej restauracji, napisz swój numer telefonu na serwetce, a wychodząc z restauracji idź do jego stolika, uśmiechnij się uroczo i połóż serwetkę.

Najważniejsze jest, aby na pierwszym spotkaniu dodać oryginalność, aby Cię zapamiętał.

Jak poślubić milionera?

Jeśli nadal udało ci się go znaleźć, spotkać się i nawiązać związek, możesz przejść do ostatniego punktu - małżeństwa.

Wielu nie "wychodzi za mąż" i zwykły ślusarz, a nie jak milioner. Wszyscy ludzie kochają wolność, więc dajcie ją wybranemu. jak spotkać milionera Nie ma potrzeby, aby psychicznie "pchać" go z urzędu stanu cywilnego, wymyślać historie o ciąży i ogólnie kłamać. Najlepsza taktyka czeka. Jeśli czekasz na cenne słowa przez ponad 5 lat - możesz przyznać, że chcesz się pobrać.

Co najważniejsze - należy pamiętać, że jest on zwykłym człowiekiem, zaskoczony, że rzeczy materialne nie mogą być, więc działa na jego osobowość, być miły, wyrozumiały, i, oczywiście, miłość.

Wskazówka: podczas "polowania" na milionera, czasami rozejrzyj się, może zobaczysz, choć nie bogatego, ale kogoś, kto może cię uszczęśliwić i spędzić resztę życia z tobą.