Tradycyjnie uważa się, że długie ubranie może ukryć wady figur. W rzeczywistości jednak realistycznie to koryguje i wizualnie ściąga sylwetkę. Dzięki odpowiednio dobranym stylom długich spódnic prawie każda figurka wygląda kobieco i dosłownie się zmienia.

Długie spódnice

Lista istniejących stylów zostanie omówiona poniżej. Prawie wszyscy z nich cyklicznie wracają do mody, inni są odwiecznymi klasykami i od wielu lat służą za wiarę i prawdę.

  1. Długi spódnica z folii . Najprostszy i najbardziej udany styl chodzenia i relaksu na morzu. Z reguły dla niego projektanci używają bardzo lekkich i półprzezroczystych tkanin. Górna część jest często przedstawiana w postaci cienkiego pasa. Czasami spódnica jest zmontowana z gumką, a jej górna część jest przezroczysta, a pod nią krótsza, gęsta spódnica.
  2. Długie, ciepłe spódnice są uważane za tradycyjną część garderoby firmy. Zazwyczaj szyte są z grubych tkanin kostiumowych, dzianinowych lub wełnianych. Najbardziej udana wersja długiej spódnicy jesienią - rok, ołówek o średnim lub wysokim kroju, wolumetryczna spódnica tulipana również przekształciła się w maxi i stała się doskonałym dodatkiem do bluzki firmowej.
  3. Długa dzianinowa spódnica o prostym kroju lub lekko rozkloszowanym dół to doskonałe rozwiązanie na spacery. Sam materiał może być bardzo cienki, prawie przezroczysty, istnieją modele o gęstszej dzianinie.
  4. Długie bufiaste spódnice w w stylu retro we właściwym czasie w tym sezonie. Są to prostsze modele z grubej bawełny i bardzo stylowe wieczorowe style lśniących drogich tkanin z bogatym wykończeniem.
  5. Wśród modnych spódnic młodzieżowych warto zwrócić uwagę na spódnicę balową. Jego brzeg jest dopasowany do wnętrza, wygląda dość odważnie i oryginalnie. Również młode dziewczyny lubiły styl paczki. Z reguły górna tkanina jest bardzo jasna, a objętość jest osiągnięta od razu przez kilka halek.
  6. Tego lata wiele szklanek trafiło na długą dżinsową spódnicę z cienkiego jasnego jeansu. Najbardziej pożądanym stylem jest wielopoziomowa spódnica z gumką na podłodze. Wiele modeli wyróżnia oryginalna kombinacja naprzemiennych warstw tkaniny z wstawkami z koronki na niebiesko.
  7. Przednia spódnica jest krótka z tyłu, a najdłuższy sezon nie ma w oknach sklepów modowych. Modele "tailed" są aktywnie wykorzystywane zarówno do wizerunku codziennego, jak i wieczorowych, a nawet sukien ślubnych. Przednia krótka krótka tylna spódnica może być dość skromna z przednią częścią poniżej kolana, a są bardzo śmiałe modele z dużym kontrastem pomiędzy "ogonem" a przednią częścią.

Po co nosić długą spódnicę?

W zależności od stylu i materiału spódnice mogą stać się częścią codziennych lub wieczornych zdjęć. Górna część zestawu jest odpowiednio dobierana. Na przykład długa dżinsowa spódnica świetnie prezentuje się z prostymi T-shirtami lub podkoszulkami z dzianiny i bawełny. Jasnoniebieski dżins dobrze komponuje się z białymi i pastelowymi odcieniami. Długa niebieska spódnica jest dobra do stworzenia zespołu w morskim stylu: tutaj powinieneś znaleźć czerwony pasek, biały T-shirt, paski w parze.

Długi spódnica w klatce przynosi obraz jesieni. Najlepsze produkty z aktywnymi nadrukami, takie jak komórki, wyglądają monofonicznie. Wybierz jeden z odcieni na spódnicy i wybierz koszulę, bluzkę lub tylko koszulę z długimi rękawami, możesz nosić krótką marynarkę lub kurtkę, biznesową kamizelkę od góry.

Piękne długie spódnice zwykle stają się podstawą całego obrazu, więc zbyt pompatyczne bluzki lub swetry są tutaj nieodpowiednie. Długa czarna spódnica może być tłem dla oryginalnego swetra i swetra. W każdym przypadku, wybierając parę długich spódnic, warto wybrać skróconą model swetrów i kurtek oraz ukryć biodra lub korygować figurę ze względu na odpowiednio dobrany krój.

Długie spódnice 1Długie spódnice 2Długie spódnice 3
Długie spódnice 4Długie spódnice 5Długie spódnice 6
Długie spódnice 8Długie spódnice 7Długie spódnice 9