Bielizna do karmienia Podczas karmienia piersią każda kobieta chce poczuć się piękna, jak przed ciążą. Ale nie cała pościel nadaje się do karmienia, a w rzeczywistości służy podkreśleniu kobiecości w tym okresie. W konwencjonalnym biustonoszu proces zakładania dziecka jest znacznie bardziej skomplikowany, ponieważ ta część garderoby często musi być usunięta i ponownie ubrana. Ponadto twarde kości ściskają klatkę piersiową, szczypią kanały mleczne i mogą powodować laktostaza lub nawet zapalenie sutka.

Aby nie odczuwać dyskomfortu i być zawsze na wierzchu, jest piękna i jednocześnie wygodna bielizna do karmienia, którą można dobrać do swojego rozmiaru i gustu. Na szczęście przemysł dostarcza na rynek produkty dla karmiących matek w 100%.

Biustonosze do pielęgnacji

Piękna sukienka wymaga stanika, który będzie dobrze trzymać skrzynię, a jednocześnie wyglądać stylowo i elegancko, dopełniając, nie psując obrazu. Z reguły takie biustonosze koronkowe lub satynowe.

Aby upewnić się, że matka karmiąca nie odczuwa dyskomfortu z powodu drażniących materiałów, wyściółka takich akcesoriów jest zawsze wykonana z naturalnych hipoalergicznych tkanek. Takie modele z zewnątrz mają piękne wykończenie i jednocześnie posiadają wszystkie niezbędne cechy lnu do karmienia piersią.

Poza tym istnieją regularne bawełniane biustonosze z niewielkim dodatkiem elastyny, które doskonale podtrzymują piersi i są wygodne w procesie karmienia, ponieważ mają zawór otwierający dla smoczka. Takie modele są często najbardziej budżetowe.

Bielizna do karmieniaBielizna do karmieniaBielizna do karmienia
Topy do karmienia

Do codziennego noszenia i spania bardzo wygodne biustonosze w formie bluz sportowych. Wspierają dobrze piersi dzięki szerokim paskom i plecom, nie mają sztywnych kości i dopasowują się do kształtu i wielkości piersi.

Karmienie bielizny 4Bielizna do karmieniaBielizna do karmienia
Sutki do pielęgnacji

Bardzo wygodną i praktyczną bielizną do karmienia są t-shirty, które idealnie nadają się na zimę. Top to biustonosz do karmienia z odpinaną miseczką, a dół to zwykły napięty pasek z ołówkiem lub gorsetem.

Niezależnie od tego, która bielizna zostanie wybrana do karmienia piersią, chodzi przede wszystkim o możliwość odgięcia filiżanki lub odpięcia jej za pomocą plastikowego zamka, a następnie w tej samej kolejności, w celu przywrócenia go ruchem jednej ręki.

Bielizna do karmieniaBielizna do karmieniaBielizna do karmienia