Ostatnio dość często pojawia się w prasie imię córki gwiazdy ekranowej Reese Witherspoon Ava. Niedawno okazało się, że 17-letnia dziewczynka, mimo swojego gwiezdnego statusu, wcale nie boi się prostej pracy. Ostatnio media opublikowały zdjęcia przedstawiające, jak Ava pracuje jako kelnerka w pizzerii. Jednak w dni powszednie następują święta. Wczoraj Reese i jej córka pojawiły się na imprezie towarzyskiej - premierze "Wizyty Alicji".

Риз Уизерспун

Reese Witherspoon

Ava jest bardzo podobna do swojej matki

Na ekranie filmu Witherspoon i jej córka pozowały przed fotografami na podobnych zdjęciach. Na aktorkę, która, nawiasem mówiąc, na taśmie "gość Alice" odegrała główną rolę, ludzie wokół zobaczyli czerwoną dopasowaną sukienkę, która była ozdobiona czarną koronką i miała geometryczną ozdobę na spódnicy. Jeśli chodzi o Ava, dziewczyna pojawiła się na imprezie w ciasnej, dwuwarstwowej błyszczącej sukience z zwierzęcym nadrukiem. Jednak nie tylko sukienki miały podobny styl. Celebrity i jej córka zrobiły podobne stylizacje i założyły prawie takie same czarne sandały. Po sesji zdjęciowej w Internecie fani obsypali Reese komplementami dotyczącymi jej córki i ich podobieństwa.

Риз Уизерспун с дочерью Авой на премьере фильма

Reese Witherspoon z córką Avy na premierze filmu

Oto kilka komentarzy, które można przeczytać na portalach społecznościowych: "Rees i Ava są bardzo podobne. Nigdy nie myślałem, że takie podobieństwo jest możliwe! "," Im starsza Ava się staje, tym bardziej wygląda jak matka. Obie są bardzo pięknymi kobietami "." Kiedy patrzysz na zdjęcia, od razu nie wiadomo, kto jest matką, a kto córką. Ava, jak dwie krople wody, wygląda jak Reese. To po prostu niesamowite! ", Itd.

Ава Филипп

Ava Philippe

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Fotogeniczny poziom "gwiazdy": 8 obserwowało tajniki pracy!

Witherspoon również mówi o silnym podobieństwie do jej córki

Fakt, że Ava jest bardzo podobna do Reese, stała się znana około 3 lat temu, kiedy dziewczyna zaczęła dorastać. Od tego momentu Witherspoon przeprowadziła wiele wywiadów na temat ich podobieństwa, w których często opowiadała zabawne historie. Ten ostatni przypadł najmłodszemu synowi aktorki w Dzień Matki. Tak powiedział Reese:

"Wiesz, kiedy jesteśmy zdezorientowani przez obcych, to nie jest tak kłopotliwe, jak gdyby działo się to z krewnymi. Niedawno obchodziliśmy Dzień Matki i nasz Tennessee, któremu tylko 4, wziął prezent, podszedł do Avy i, trzymając się go, zaczął składać gratulacje. Dopiero gdy zaczął patrzeć w twarz Ava Tennessee, zdał sobie sprawę, że pomylił moją matkę i siostrę.
Риз Уизерспун с детьми и супругом Джимом Тотом

Reese Witherspoon z dziećmi i współmałżonkiem Jimem Thothem

By the way, Witherspoon stała się matką w wieku 23 lat, kiedy urodziła dziewczynę o imieniu Ava. Jej mężem był aktor Ryan Philippe, od 2003 roku urodzony jako syn diakona. Pomimo długiego małżeństwa i obecności dwójki dzieci w 2008 roku, aktorzy zdecydowali się rozstać. W 2011 roku słynna aktorka połączyła małżeństwo z agentem Jimem Thothem. W tym przymierzu aktorka urodziła swoje trzecie dziecko - chłopca o imieniu Tennessee.

Риз Уизерспун с первым супругом, Райаном Филиппом и дочерью Авой

Reese Witherspoon ze swoim pierwszym mężem, Ryanem Philipem i córką Ava