Gwiazdy następnie starannie ukrywają szczegóły swojego życia osobistego, a następnie odwracają duszę na wylot w talk show. Tym razem pośpiech rewelacji rzucił się na George'a Clooneya, nie tylko odpowiedział na trudne pytania gospodarza The Ellen DeGeneres Show i mówił o swoich związkach z żoną Amal.

Niespodziewane małżeństwo

Ellen Degeneres w rozmowie zauważyła, że ​​jest pewna, że ​​nie zwiąże się małżeństwem, a ogłoszenie ślubu zaskoczyło ją.

Clooney przełknął przynętę i powiedział, że on sam się tego nie spodziewał. Jednak po sześciu miesiącach pracy z Amal Alamuddin uświadomił sobie, że jest bez wątpienia jego kobietą i chciała rozwoju wydarzeń.

Oferta nie idealna

George dokładnie zaplanował, jak nazwałby swoją ukochaną. Osobiście przygotował kolację, ukrył obrączkę w pudełku z zapalniczką, umieścił płytę z utworami lirycznymi w wykonaniu Rosemary Clooney, swojej ciotki, która lubiła Amala i czekała z niepokojem na ważną chwilę.

Wszystko szło zgodnie z planem, kochankowie prawie nie skończyli posiłku, gdy nagle Alamuddin, mimo swoich przyzwyczajeń, wstał i poszedł umyć brudne naczynia.

Cluny błagał ją, by wróciła, a kiedy się pojawił, przypadkowo zdmuchnął świecę i potrzebował pomocy. Potem poprosił swojego przyjaciela, aby wyjął zapalniczkę z pudełka.

Nieświadoma brudnej sztuczki, spektakularna brunetka otworzyła pudełko i powiedziała ze zdziwieniem, że jest pierścień. Oszołomiony artysta zaczął gorączkowo myśleć, jak dać jej poznać, że składa jej ofertę.

Długa medytacja

W rezultacie rzucił przed nią na jedno kolano i wymamrotał, że nie wyobraża sobie życia bez niej. Nastąpiła cicha scena, podczas której spojrzał Amal, potem George, a potem klejnot. Trwało to długo, ostatecznie nie mógł tego znieść i dodał, że ma 52 lata i nie wie, jak długo potrwa w tak niewygodnej pozycji.

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!

Dumna piękność torturowała przyszłego męża około 30 minut, bez słowa "tak" lub "nie", i naiwnie miał nadzieję, że odpowie mu bez wahania!

Актер пришел на шоу The Ellen DeGeneres Show Джордж рассказал, как он предложил Амаль выйти за него замуж Предложение руки и сердца заняло у него минут 30
Красавица полчаса думала над ответомДжорж безмерно рад, что она сказала: Несмотря на все сплетни они счастливы вместе!