Ryazhenka to ulubiony napój mleczny, który w przeciwieństwie do kefiru nie ma kwaśnego smaku. Ponadto, ze względu na długotrwały marakowanie ryazhenka całkowicie uwolnione od obcych bakterii, a zatem zasłużenie uważany za najbardziej czysty produkt mleczarski.

Ile kalorii znajduje się w sfermentowanej kobiecie?

Ryazhenka ma więcej kalorii niż kefir. Istnieje 54 jednostek na 100 gramów produktu, podczas gdy w 1% kefiru jest około 40. Niemniej jednak, ten produkt jest nadal dietetyczny i można schudnąć na ryazhenka na różne sposoby.

Dieta na ryazhenka

Pytanie, czy można schudnąć na ryazhenka nie powinno być sceptyczne: ponieważ ten napój ma bardzo korzystny wpływ na przewód pokarmowy, a ponadto daje szybkie uczucie pełności, można znacznie zmniejszyć kaloryczność swojej diety i ciało wydać już nagromadzone tłuszcze.

Zastanówmy się więc, jakie diety Ryazhenka pozwala ci organizować:

 1. Poszczenie dni na ryazhenka. Pierwsza zasada dni rozładunku to regularność! Wybierz sobie dwa dni w tygodniu, na przykład we wtorek i piątek, i używaj ich jako rozładowaczy przez co najmniej kilka miesięcy. W dniu postu można wypić łącznie 1 litr ryazhenka w równych częściach. Ponadto dozwolona jest tylko woda. Do sfermentowanego zaparzacza można dodać otręby lub mąkę lnianą - te źródła błonnika oczyszczą również jelita.
 2. Ryazhenka do utraty wagi w prawidłowym żywieniu. Aby stabilnie schudnąć przy użyciu ryazhenka, staraj się stale jeść zgodnie z tym schematem:
  • śniadanie : porcja płatków zbożowych i sałatek owocowo-warzywnych;
  • drugie śniadanie: kieliszek ryazhenka;
  • obiad : porcja zupy i mały kawałek chleba;
  • przekąska po południu : ryazhenka;
  • obiad : mały kawałek mięsa / drób / ryba + warzywa;
  • przed snem : jeśli jesteś głodny - pół szklanki ryazhenka.
  • dieta na ryazhenka
 3. Jeśli nie chcesz zbytnio zmieniać codziennej rutyny, dobrze jedz tak, jak zwykle jedz, ale zamień obiad na kieliszek ryazhenka. Po tym nie można, można pić tylko herbatę bez cukru.

Niezależnie od metody odchudzania na ryazhenka, którą wybierzesz, będzie to bardzo korzystne dla twojego organizmu, ponieważ oprócz tego, że ryazhenka promuje utratę wagi, ma również wielki wpływ na zdrowie całego przewodu pokarmowego, nerek i normalizuje wysokie ciśnienie krwi. Ryazhenka jest również znana jako doskonały środek na cery tłustej i tłustej - w tym przypadku może być stosowana jako maska.