W tym sezonie delikatne suknie ślubne pobiły wszystkie rekordy i stały się najbardziej wybieralne, niż jakakolwiek inna sukienki. Wolą wiele narzeczonych, a także celebrytów.

Styl białej sukni z kabaretki

Koronkowa suknia ślubna lub koronkowa to prawdopodobnie najbardziej delikatny, niesamowicie kobiecy strój stworzony na uroczystości weselne. Projektanci oferują różne opcje:

  1. Suknie ślubne z ażurowym topem. Bardzo piękna wydajność. Koronkowe na klatce piersiowej lub koronkowym kołnierzu nadaje całości elegancji i kruchości.
  2. Suknie ślubne z ażurowymi rękawami. Ulubiona kombinacja wielu projektantów - ażurowe rękawy, które mogą być krótkie, latarki długie lub szerokie. W tym przypadku są one często ozdobione koralikami i kamieniami.
  3. Suknie ślubne z ażurowym tyłem. Sezon był otwarty lub ażurowy. Przez przezroczystą tkaninę widoczne są piękne krzywe kobiecego grzbietu, który wygląda bardzo seksownie i kobieco. Szczególną uwagę zwraca się na dekorowanie zapięcia za pomocą koralików, cyrkonii, kamieni i kwiatów.
  4. Krótkie suknie ślubne z koronką. Ta opcja jest odpowiednia dla aktywnych dziewcząt, które mogą pochwalić się kobiecą figurą i smukłymi nogami. Zalotna, romantyczna, prosta i ozdobiona falbanami i falbankami - wybór zależy od nastroju i preferencji panny młodej. W każdym razie ta sukienka wygląda niesamowicie pięknie i stylowo.
  5. Długie suknie ślubne . Dla tych, którzy preferują klasykę, taka sukienka będzie atrakcyjna. Najlepiej podążać pod koroną. Dziewczęca biała sukienka z otwartej pracy niewątpliwie podkreśli delikatność i powagę tego ważnego wydarzenia.
Trochę o kolorze

Oczywiście, podczas ceremonii ślubnej najbardziej odpowiednie były i będą białe koronkowe sukienki. Jednak wielu projektantów wciąż oferuje inny spektakl, na przykład kości słoniowej, szampana, miękki niebieski, kości słoniowej, a nawet różowy. Ozdabiają również sukienkę wstążkami w jaskrawych kolorach, ozdobnymi kwiatami, koralikami i kamieniami.

Koronkowe suknie ślubne 1Koronkowe suknie ślubne 2Koronkowe suknie ślubne 3
Koronkowe suknie ślubne 4Koronkowe suknie ślubne 5Koronkowe suknie ślubne 6
Koronkowe suknie ślubne 7Koronkowe suknie ślubne 8Koronkowe suknie ślubne 9