Klasyki są zawsze modne. Dlatego jeśli nie możesz zdecydować się na styl swojej sukni w najbardziej uroczysty dzień w życiu, wybierz klasyczną suknię ślubną - nigdy nie przegrasz.

Suknia ślubna w klasycznym stylu

Klasyczna suknia ślubna to zwykle długi strój, wyrafinowany i elegancki. Chociaż dzisiaj pojawiają się coraz częściej powszechne i krótkie klasyczne suknie ślubne. Główną cechą takiej sukienki jest stanik gorsetowy, który jest zwykle ozdobiony cyrkoniami, kryształkami, perłami, szklanymi koralikami, cekinami lub koralikami. Gorset można odłączyć od spódnicy lub części sukienki. Suknia ślubna w stylu klasycznego, umiarkowanie okazałego. Spódnica zapewnia kilka warstw tkaniny lub krynoliny na dwóch do czterech pierścieni.

Inną wyróżniającą cechą sukien ślubnych w stylu klasycznym jest wyraźnie wyrażony początek spódnicy. Linia jego początku jest zawsze w strefie talii i często zdobiona jest paskiem dżetów lub wstążką z kokardką lub kwiatkiem.

Rękawy zwykle nie wchodzą w skład klasycznych sukien ślubnych - tylko gorset bez ramiączek. Dlatego, jeśli chcesz, w zależności od gatunku uroczystości, uroczystej ceremonii lub w chłodnym sezonie, warto dodać bolerko ślubne lub futro . Doda to elegancki i skromny wygląd, zachowując kobiecość i podstawową ideę całego zespołu.

Na wyjątkowe wesele, na przykład na świeżym powietrzu, w teatrze lub sali muzycznej, klasyczny strój z gorsetem w kształcie litery V jest idealny. Ten rodzaj sukienki jest wrodzoną arystokratyczną, wyrafinowaną i lekką nutą seksualności. Pamiętaj jednak, że dzięki temu krojowi, zwłaszcza jeśli jest bardzo głęboka, Twój dekolt powinien wyglądać idealnie - skupi się na nim cała uwaga.

Materiały i kolory klasycznych sukien ślubnych

Klasyczne suknie ślubne dzisiaj są odrzucane z różnych materiałów. Jeśli chcesz osiągnąć efekt lekkości i lekkości, wybierz tiul, szyfon lub jasną organzę. Kilka warstw tych delikatnych tkanin stworzy uczucie latania podczas chodzenia.

Jeśli ślub zaplanowany jest w chłodniejszym sezonie, szlachetna satyna, wykwintny brokat lub luksusowy aksamit sprawdzi się dobrze.

Jeśli chodzi o kolor, klasyczna suknia ślubna jest wykonana w tradycyjnym dla tego święta kolorze - białym. Chociaż teraz może być również mleczny, ajvor, jasny beż lub szampan.

suknia ślubna klasyczna 1suknia ślubna klasyczna 2suknia ślubna klasyczna 3
suknia ślubna klasyczna 4suknia ślubna klasyczna 5suknia ślubna klasyczna 6
suknia ślubna klasyczna 7suknia ślubna klasyczna 8suknia ślubna klasyczna 9