Ceremonii ślubnej zawsze towarzyszą emocje, uczucia i najczulsze emocje. W tym dniu każdy dąży do znalezienia pięknego wizerunku, ale w centrum, jak zwykle, pojawiają się panna młoda i jej koleżanki. Na uroczystość zwyciężyła, warto wcześniej wybrać stroje i mądrze przemyśleć wszystkie szczegóły.

Sukienka na wesele: plusy i minusy

Nowoczesna moda ślubna jest dość lojalna dla wszelkiego rodzaju ubrań ślubnych i opcji na uroczystość. Coraz częściej dziewczęta porzucają bujną i długą sukienkę na rzecz ślubnej sukni koktajlowej.

Wszystkie modele tego typu mają trzy główne cechy. Cięcie nie zapewnia rękawów, na zdjęciu dopuszczalne jest wykonanie tylko jednego akcentu (im bardziej otwarty jest obszar dekoltu, tym prostsza i dłuższa niższa część sukienki). Kolejną charakterystyczną cechą jest minimalna liczba akcesoriów. Jeśli masz zamiar zrobić elegancki ślub w stylu zachodnim, to sukienka koktajlowa dla panny młodej będzie idealnym rozwiązaniem.

Suknie koktajlowe ślub warto wybrać, gdy panna młoda odmawia tradycyjnego białego koloru i preferuje pastelowe kolory. To właśnie koktajle najczęściej są szyte w kolorze beżowym, karmelowym, różowym.

Jeśli zamierzasz, oprócz rejestracji w urzędzie stanu cywilnego, wykonać ceremonię zaślubin w kościele, powinieneś natychmiast odebrać szal na sukienkę. Długość jest lepiej wybrać bardziej skromny, nieco poniżej kolan. Jeśli chodzi o cięcie, modele trapezowe z cienkiego, płynącego szyfonu są zawsze popularne. Płaszcz lub spódnice tulipanowe są również świetne. Wyglądają kobieco i romantycznie, ale jednocześnie są zastrzeżone.

Koktajle weselne sukienki dla druhen

Niestety zbyt często nie można nosić sukienki po ceremonii. Ponieważ takie przejęcie może wydawać się niepraktyczne. Ale z drugiej strony jest to o wiele wygodniejsze niż długa suknia wieczorowa z wypożyczalni, w której ciężko jest się poruszać, a jeszcze trudniej jest pomóc pannie młodej w trakcie uroczystości.

Jeśli panna młoda sama preferowała ten styl, jej koleżanki nie będą musiały wybierać ubrań na długo. Pamiętaj o głównej zasadzie: tylko panna młoda powinna znajdować się w centrum uwagi, ponieważ sukienki druhen nie mogą być jaśniejsze ani bardziej eleganckie.

Najlepiej, gdybyś pomyślał o wszystkim naraz. Wygląda całkiem stylowo, gdy sukienki świadków i panny młodej są szyte z tego samego materiału iw mniej więcej tym samym stylu. Im więcej elementów dekoracyjnych i im mocniejszy krój sukni ślubnej, tym bardziej skomplikowany strój może sobie pozwolić przyjaciel.

Suknie ślubne koktajlowe: wybierz styl

Jeśli schemat kolorów jest dość prosty, będziesz musiał grać z cięciem. Oczywiste jest, że nie ma żadnych brzydkich narzeczonych, ale konieczne jest wybranie właściwego modelu i prawidłowej długości.

Sukienka na wesele jest tak uniwersalna, że ​​nadaje się do każdego kształtu i wysokości.

  1. Dla wspaniałych narzeczonych dobrym rozwiązaniem będzie styl z luźnym krojem i lekko wysoką talią. Z reguły właściciele apetycznych form piersi są szykownymi, będzie to korzystnie podkreślane przez dekolt w kształcie litery V. Ta opcja jest również odpowiednia, jeśli panna młoda jest w pozycji.
  2. Niesamowicie kobiece stylizacje sukienki koktajlowe na wesele w greckim stylu. Są prawie uniwersalne. Jeśli górna część jest asymetryczna, jest to idealne rozwiązanie dla "odwróconego trójkąta". A bujne falbany lub fałdy w okolicy dekoltu są odpowiednie dla dziewcząt o małych piersiach.
  3. Jeśli druhny są bardzo różne i nie można wybrać jednego stylu dla wszystkich, istnieje rozwiązanie dla takiego przypadku. Wystarczy wyszukać stroje w tej samej skali kolorów i dodać je z tymi samymi dodatkami: cienkimi paskami, kokardkami lub eleganckimi czapkami.
Suknie ślubne koktajlowe 1Suknie koktajlowe na wesele 2Suknie koktajlowe na wesele 3
Suknie koktajlowe na wesele 4Suknie koktajlowe na wesele 5Suknie koktajlowe na wesele 6
Suknie koktajlowe na wesele 7Suknie koktajlowe na wesele 8Suknie koktajlowe na wesele 9