Jak zrobić dobry oryginalny wybór sukni ślubnej? - To jest problem wielu dziewcząt doświadczających więzienia weselnego. To pytanie styliści dają dość prostą odpowiedź. Najważniejsze jest to, że suknia ślubna pasuje do wszystkich parametrów twojego ciała. Jak wiesz, projektanci emitują cztery podstawowe typy liczb . I dla każdego profesjonalisty podaj listę kryteriów, którymi należy się kierować przy wyborze garderoby. Obejmuje to suknię ślubną.

Jak wybrać suknię ślubną na typ figury?

Każda kobieta mody jest indywidualna nie tylko w preferencjach smakowych, ale także w dodatku do konstytucji. Jedna i ta sama sukienka może wyglądać inaczej na różnych narzeczonych w zupełnie inny sposób. Dlatego konieczne jest podejście do wyboru stroju weselnego indywidualnie i biorąc pod uwagę wszystkie cechy swojego rodzaju figury.

Suknia ślubna dla postaci "jabłko" . Jeśli masz wąskie ramiona i biodra, ale nie masz wyraźnej talii, to typem ciała jest jabłko. Musisz tylko skupić się na pasie. Doskonałym wyborem byłaby suknia ślubna z wysokim stanem. Ale szerokie ramiona muszą się ukryć. Lepiej nie skupiać się na nich w ogóle, na przykład wybrać model z zamkniętymi ramionami i klatką piersiową lub pokazać głęboką, piękną klatkę piersiową i odwrócić uwagę od ramion.

jak wybrać suknię ślubną według typu typ1jak wybrać suknię ślubną zgodnie z typem figury 2jak wybrać suknię ślubną według figury type3

Suknia ślubna dla figury "gruszka" . Dziewczęta z wąskimi ramionami i wyraźnymi biodrami muszą wizualnie korygować figurę w okolicy szyi, ramion i klatki piersiowej. Wybór sukni ślubnej gruszki nie jest tak prosty, jak się wydaje. Wybierz sylwetki proste lub w kształcie litery A, modele jedno ramię i style slim-fit z latającą spódnicę.

jak wybrać suknię ślubną według typu typ4jak wybrać suknię ślubną według rysunku 5jak wybrać suknię ślubną według rodzaju figure6

Suknia ślubna dla postaci "trójkąt" . Ten typ postaci charakteryzuje się szerokimi ramionami i wąskimi biodrami. Klasyczna suknia ślubna księżniczki będzie tutaj idealna. Oryginalny nacisk zostanie położony na pasek lub brzeg sukni.

jak wybrać suknię ślubną według typu figury7jak wybrać suknię ślubną według typu figury 8jak wybrać suknię ślubną zgodnie z rodzajem rysunku 9

Suknia ślubna dla postaci klepsydry . Jak wybrać suknię ślubną na typ figury, która jest uważana za idealną? Łatwiejsze niż proste. Masz szczęście i pasujesz do każdego stroju. Najważniejsze, żeby nie zyskać dodatkowych kilogramów.

jak wybrać suknię ślubną zgodnie z rodzajem rysunku 10jak wybrać suknię ślubną według figury typ11jak wybrać suknię ślubną według figury typ12