Gdy zbliża się dzień ślubu, każda panna młoda jest zdziwiona pytaniem: jak wybrać odpowiednią suknię ślubną? W końcu każdy chce być najpiękniejszą panną młodą, więc wszystko powinno być idealne - kolor, sylwetka, styl ... Od czego zacząć?

Jak wybrać styl sukni ślubnej?

Zanim pójdziesz do salonu ślubnego, przejrzyj katalogi i zdecyduj, która suknia ślubna wybierzesz - prosta, elegancka, zwięzła, o minimalistycznym wystroju lub szykownie i bogato zdobiona. Styl będzie na tym polegać - po wszystkich wspaniałych strojach, na przykład, zwykle wspaniałych i bogato zdobionych.

Teraz ustalimy, który styl sukni ślubnej wybrać według swojej figury. Dziś najczęściej są to:

  1. "Princess" - strój z bardzo pełną spódnicą. Nadaje się dla szczupłych dziewcząt o średniej wysokości, a także dla kobiet o przeciętnej budowie. Nosi się go na specjalnej halce z pierścionkami, którą kupuje się osobno. Tak więc wspaniała spódnica może zaczynać się od linii talii i być nieco niedoceniana. Ta ostatnia opcja jest odpowiednia tylko dla smukłych wysokich dziewczynek, ponieważ niska talia lekko skraca nogi i podkreśla biodra.
  2. Suknia ślubna syrena . Sukienka tego stylu pasuje do figury i rozszerza się na samym dole, w okolicy kolan. Ponadto sukienki te są często ozdobione długimi luksusowymi pociągami. Przeznaczone są dla panny młodych wysokich, smukłych i okazałych. Ponadto są doskonałym wyborem dla panny młodej po trzydziestce, ponieważ nadają im elegancki, "damski" wygląd.
  3. Suknia ślubna w stylu empire. Ten zestaw jest idealny dla panien młodych z rodziny pyshnotely, w tym dla kobiet w ciąży. Sukienka w prostym stylu, napięta pod biustem. Podkreśli piękną wspaniałą pierś i ukryje brzuszek oraz wspaniałe biodra z miękko spadającymi tkaninami, częściej - szyfonowymi. Ale przy wyborze tego stylu należy wziąć pod uwagę, że zasłona nie pasuje do niego - trzeba będzie skupić się na uczesaniu i użyć wianku lub tiary.
  4. Suknia ślubna z linii. Spódnica w tym stroju stopniowo rozszerza się w dół. Pasuje idealnie do wszystkich dziewcząt - chudych i grubych, wysokich i krótkich. Ponadto tutaj nie trzeba nosić niewygodnego povyubnika z kółeczkami - ta sukienka jest bardziej prawdopodobne, aby pasowały do ​​podubniki, które wyglądają bardziej naturalnie i nie przeszkadzają w tańcu i chodzeniu.

Jak wybrać suknię ślubną w zależności od długości?

Jak wiadomo, zarówno długie, jak i krótkie sukienki są dziś modne.

  1. Długa suknia ślubna lepiej wybrać tak, aby był o kilka centymetrów krótszy niż poziom podłogi. Wtedy będzie wygodnie chodzić i tańczyć. Wyjątkiem są sukienki z długim pociągiem ciągnącym się po podłodze, ale w takich sukienkach zwykle robią się krótsze.
  2. Wybierając krótki strój, musisz mieć pewność nieskazitelności swojej postaci, w szczególności kształtu nóg, ponieważ na pewno go zdradzi. Sukienki w stylu can-can-can wyglądają bardzo oryginalnie - krótkie z przodu i długie z tyłu. W tym samym czasie ich pociąg jest często odpinany, dzięki czemu wygodnie jest tańczyć.

Jak wybrać kolor sukni ślubnej?

Dziś w salonach ślubnych można znaleźć jako klasyczne śnieżnobiałe stroje lub stać się tak popularnym Suknie z kości słoniowej lub szampana i najbardziej nietypowe kolory. Najbardziej modne sukienki o takich kolorach w obecnym sezonie:

  • czarny jak również czarno-biały;
  • czerwony i jego odcienie;
  • różowy
  • niebieski, granatowy.

Jeśli nie odważysz się wybrać niekonwencjonalnego odcienia lub nie możesz zdecydować, jaki kolor wybrać suknię ślubną, zatrzymaj się w odcieniu bieli lub kości słoniowej. W tym przypadku należy pamiętać, że śnieżnobiały strój jest idealny do koloru "zima" lub blisko niego, a ayvory - dla wszystkich innych.

Jak wybrać suknię ślubną 1Jak wybrać suknię ślubną 2Jak wybrać suknię ślubną 3
Jak wybrać suknię ślubną 4Jak wybrać suknię ślubną 5Jak wybrać suknię ślubną 6
Jak wybrać suknię ślubną 7Jak wybrać suknię ślubną 8Jak wybrać suknię ślubną 9