Najbardziej "gorący" czas na wesela - jesień - minął. Ale dla miłości, jak wiadomo, nie ma żadnych barier, więc pomimo tego, że na zewnątrz pada śnieg i burza śnieżna, wiele par wciąż wychodzi za mąż nawet w ostre zimy. Zwłaszcza, że ​​zimowe wesele ma swoje zalety - śnieżny krajobraz to bardzo piękna naturalna sceneria, a zdjęcia okażą się magiczne!

Snow Queen lub Snow Maiden: wybierz sukienkę

W salonach ślubnych dzisiaj znajdziesz wiele opcji na piękne ubrania zimowe. Może lubić garnitur weselny ze spodniami lub spódnicę i sukienkę. Nawiasem mówiąc, większość panny młode nadal wybierają na korzyść tego drugiego. Jaką radą styliści dają nam wybór zimowej sukni ślubnej?

  1. Styl Styliści nie polecają zakładać na zimę bardzo pięknych sukienek. Po pierwsze, pod tym strojem będzie napompowane, a po drugie w modnych sukienkach, które podkreślają zakrzywione krzywe i smukłość panny młodej. Najbardziej optymalnym strojem na "zimową" pannę młodą będzie długa, zamknięta sukienka z rękawami i stójką. Ale jeśli kierujesz się pragnieniem, aby wyglądać modnie, dokonałeś wyboru na rzecz sukienki o niskim kroju lub sukienki bez rękawów, powinieneś dostać dodatkowy element ubioru - bluzkę, bolerko, pelerynę itp. Pożądane jest, aby sukienka nie dotykała podłogi. Dlatego sukienki z pociągiem - tabu na zimę. Po pierwsze, rąbek sukienki, która jest zbyt długa, może po prostu zabrudzić lub zmoczyć, a po drugie, zgodzisz się, że nie jest w ogóle wygodne poruszanie się w śniegu w sukience z odprowadzającym pociąg. Jest bardzo nietypowe i odpowiednie w zimie, aby wyglądać strój w stylu jodły, a także ślubnej sukni z falbanami.
  2. Materiał. Najbardziej idealną tkaniną do "zimowego" stroju są brokat, aksamit, krepa i satyna. Bardzo odpowiednie sukienki wizytowe obszyte futrem.
  3. Kolor. Zimą warto trzymać się gamy kolorów charakterystycznych dla tej pory roku - i to oczywiście białej, a także niebieskiej, niebieskiej, zielonej i czerwonej. Jeśli wybierzesz śnieżnobiałą suknię, nigdy jej nie pożałujesz. Bardzo skutecznie na tle sukienek wyglądających jak białe śnieg z jasnymi szkarłatnymi, zielonymi lub niebieskimi akcentami, a także sukienki w nasyconych kolorach - niebieskim, czarnym lub czerwonym. A jeśli chcesz czegoś niezwykłego i delikatnego, możesz wybrać strój ze stali, srebra, złota lub perłowych odcieni.
  4. Wystrój. Jeśli zostałeś w śnieżnobiałym stroju, możesz ozdobić go jaskrawą, kontrastującą wstążką lub wstążką. Sama sukienka może być ozdobiona wzorem "zimowym" w postaci płatków śniegu lub obszyty futrem. Projektanci ozdabiają również sukienki z metalowymi wstawkami, inkrustowane kryształkami, kamieniami, zdobionymi wzorami z koralików, cekinów i błysków.
sukienka 1sukienka 2sukienka 3
sukienka 4sukienka 5sukienka 6
Odzież wierzchnia

Bez wątpienia nie można spacerować w jednej sukience w zimie, więc panna młoda z pewnością będzie musiała podnieść swoje zewnętrzne ubranie. W końcu panna młoda w bujnej sukience i szarym futrze z owczej skóry będzie dobrze wyglądać, wcale nie harmonijnie. Odzież zewnętrzna musi być oczywiście specjalnie dobrana do sukni ślubnej - biorąc pod uwagę styl, kolor i inne cechy.

Produkty futrzane są zawsze modne, więc nie stracisz, wybierając futro lub futro z białego futra na swoją suknię ślubną. Co więcej, futro może być zarówno krótkie, jak i długie - wszystko zależy od twojego pragnienia i stylu ubioru.

Również trend stał się płaszczem weselnym. Sprawi, że każdy strój podkreśli elegancję i wyrafinowanie.

Opcje na niezbyt zimną zimę - kurtka, bolerko lub peleryna. Mogą być zarówno na przyciskach, jak i na strunach.

Jeśli nie chcesz zepsuć włosów, ale jednocześnie nie chcesz zamrozić swojej głowy, wybierz model odzieży wierzchniej z kapturem.

Odzież wierzchnia 1Odzież wierzchnia 2Odzież wierzchnia 3
Akcesoria

Akcesoria są nie mniej ważne niż sukienki. Zimą możesz, a nawet musisz udekorować swój wizerunek za pomocą rękawiczek ślubnych i futerkowego sprzęgła. Również mały futerkowy worek będzie wyglądał bardzo harmonijnie ze strojem. Futrzany kapelusz chroni głowę przed wiatrem i śniegiem. Ponadto, teraz bardzo istotne i specjalne słuchawki z futerkiem, w którym na pewno będzie cieplej niż w welonie lub diademie.

Biżuteria jest lepiej wybrać zimne odcienie. Idealne są srebro, białe złoto, perła, kamień księżycowy. Królowa śniegu będzie również ozdobiona kolczykami, diademami i spinkami w formie mroźnego wzoru.

Akcesoria 1Akcesoria 2Akcesoria 3
Slipper dla księżniczki: jakie buty zimą?

Zawsze utrzymuj stopy w cieple. Dlatego na ulicę warto wybrać, w zależności od pogody, botki, botki czy specjalne wesele ugg buty , aw pokoju można zmienić buty. Zimą buty ślubne najczęściej zdobi futro, dżety i sznurowanie. Spróbuj znaleźć buty z jasnej skóry - to jest łatwe do zrobienia, ponieważ wybór buty na ślub w tym zimne pory roku, dziś jest świetnie.

buty 1buty 2buty 3