Żadna fashionistka nie może uznać twojej garderoby za pełną, jeśli nie ma w niej kurtki. I jest mało prawdopodobne, że na całym świecie można znaleźć dziewczynę lub kobietę, w której szafie nie ma ani jednego swetra z dzianiny.

Modne swetry z dzianiny, bez wątpienia najbardziej popularny element jesienno-wiosennej odzieży, ale są również istotne w zimowym i letnim wieczorze.

W tym artykule porozmawiamy o swetrach z dzianiny w 2013 roku, a także powiemy, jakie style swetrów wybrać dla tych, którzy chcą wyglądać szczuplejsze wizualnie.

Swetry damskie z dzianiny 2013

W kolekcjach jesienno-zimowych 2013-2014 zaprezentowano wiele modeli pięknych dzianych rozpinanych kardiganów. Są tu cienkie klasyczne kurtki, sportowe bluzy z zabawnymi nadrukami i męskie swetry - każdy fashionista bez wątpienia znajdzie coś dla siebie.

Osobno należy powiedzieć o swetrach, otwieraniu brzucha - w tym sezonie są one bardzo istotne, więc nie przegap okazji, by błyszczeć w żarliwie podkurczonej bluzce takiego stylu (oczywiście pod warunkiem, że możesz pochwalić się prasą sportową wykończeniową lub przynajmniej płaski brzuch ).

Swetry z dzianiny dla otyłych kobiet

Aby wyglądać kobieco i seksownie w swetrach z dzianiny, powinieneś pamiętać i przestrzegać kilku prostych zasad. Przede wszystkim dziewczęta w ciele nie pasują ciasnych rzeczy z dzianiny. Wbrew powszechnemu przekonaniu, ciasna odzież z dzianiny podkreśla nie uwodzicielstwo postaci, ale nieprzyjemne fałdy tłuszczu.

Co więcej, dzianina z dużymi dzianinami nie pasuje do bujnych młodych kobiet, ponieważ takie rzeczy tworzą dodatkową objętość, która w tym przypadku jest zupełnie niepotrzebna.

A po trzecie, ostatnia zasada - pełne panie to kategorycznie nieodpowiednie szerokie bluzy - bluza z kapturem, przemieniająca dziewczynę z Rubensa w bezkształtną tuszę.

Co to są swetry do noszenia pełnych dziewczyn? Odpowiedź jest prosta - dopasowane (ale nie obcisłe) swetry wykonane z cienkiej, gładkiej dzianiny. Ich długość może być dowolna, ale wydłużone modele zdecydowanie powinny być uzupełnione butami na obcasach lub na platformie.

swetry z dzianiny 2013 1dzianinowe swetry 2013 2swetry z dzianiny 2013 3
dzianinowe swetry 2013 4Swetry z dzianiny 2013 5Swetry z dzianiny 2013 6
dzianinowe swetry 2013 7Swetry z dzianiny 2013 8dzianinowe swetry 2013 9